classisinternal

Smashbox основа та спрей-праймер + Inglot пензлик для тону

Smashbox основа та спрей-праймер + Inglot пензлик для тону
Smashbox основа та спрей-праймер + Inglot пензлик для тону

Вирішила сьогодні поділитись улюбленими продуктами в косметичці від американського бренду Smashbox.

Я маю декілька інших позицій від них та можу з впевненістю сказати, що цю марку я люблю і поважаю вже давно♥️

Незважаючи на те, що це професійна косметика, я користуюсь їх продукцією кожен день.

Я роблю зазвичай мінімальний макіяж, приділяючи більшу увагу шкірі (тон, бронзер, хайлайтер, румʼяна), доповнюючи образ бровами та контуром губ.

Раніше я не любила тональні основи і вважала їх зайвим шаром косметики, який ще й видно.

Але все ж не могла не помічати нерівності кольору на обличчі, які роблять макіяж брудним... тому стало питання вибору гарного продукту, який буде добре вирівнювати тон і не буде видимим на шкірі (наскільки це можливо для матуючої основи).

Маючи комбінований тип шкіри схильний до сухості, я зупинилась на матуючій основі зі зволожувальними компонентами, яка не буде лягати шаром штукатурки))

Я купувала з жовтим підтоном, так як маю почервоніння на шкірі, так їх легше замаскувати + я маю блідий колір шкіри і такий підтон дає більш "живий" вигляд обличчю🤗

Розкажу про властивості:

  • Має пудровий фініш, тобто фіксується на шкірі
  • На водній основі (на першому місці в складі вода), тому і базу під неї підбираю на водній основі, не силіконову
  • Середнє покриття, можна нашаровувати
  • Не пересушує шкіру, але і не матує намертво, що надає шкірі гарного лоску впродовж дня
  • Легко наноситься (я користуюсь пензликом), не залипає, не залишає плям
  • Не стирається зі шкіри, навіть коли ношу шарф, АЛЕ може залишати сліди, якщо торкатись телефона, рук і тд.
  • 24 години не носила))) але, як на мене, стійкість гарна, 12 годин точно буде сидіти
  • Нейтральний аромат
  • Мені достатньо 2 помпи на все обличчя, якщо хочу затонувати лише центр обличчя, беру 1 натиск

На жаль, цей тон знімають з виробництва. Натомість на його місце виробник створив більш зволожуючу версію Always On Skin Balancing foundation, але не впевнена чи новий тон залишає матовий фініш, якщо ви тестили, цікаво знати вашу думку🥰

Та якою б тональна основа не була зволожуючою за своїм складом, я все ж радила б взяти під неї праймер, особливо коли тон матуючий😉

Маленька підказка, якщо не знаєте що брати, рекомендую мати тон і праймер від одного бренду, так буде простіше нашаровувати один продукт на інший, так як компоненти в них будуть суміжні.

Також маю зазначити, що зранку я пропускаю доглядовий крем, коли фарбуюсь (наношу тонік і сироватку лише). Я вважаю, що на занадто зволоженій шкірі тональний може скочуватись з часом і навіть погіршувати властивості праймера🤔

І звичайно ж золоте правило: тон з праймером мають мати однакову основу - водну АБО силіконову.

Чому люблю цей спрей:

  • Продукт 2в1, який можна використовувати і як фіксатор в кінці макіяжу
  • Залишає злегка липкий шар, тому тон краще "сидить" на шкірі
  • Візуально згладжує шелушіння
  • Нейтральний аромат
  • На ньому справді матуючий тон розподіляти легше
  • Зручний дозатор в спреї

Я купувала міні формат, зазвичай баночка велика і має різні види ароматів, в мене звичайний в лімітованій упаковці))

Не люблю бьюті блендери, забирають велику кількість продукту, не гігієнічні та і загалом скільки б не намагалась, красиво нанести тон ним не навчилась😅

Тому мій вибір - пензлі або давно всім відома техніка нанесення руками))

Купувала ще в часи роботи в Inglot.

Взагалі я не любитель їх пензлів, зазвичай вони не найкращої якості, але ця лінійка достойна:

  • Компактний розмір, вміщається в косметичку
  • Мʼякий на дотик пензлик
  • В міру щільний, тому наносити тон ним зручно
  • Має синтетичний ворс, для кремових текстур це те, що треба
  • За 3 роки експлуатації - як новий, ручка не випадає, ворс не лізе навіть при митті
  • Подібну форму пензля рекомендую для тих, в кого помітна сухість на шкірі, так як ви додаткого згладжуєте ним шелушіння