classisinternal

Heimish очищуючий бальзам для обличчя

Heimish очищуючий бальзам для обличчя
Heimish очищуючий бальзам для обличчя

Нова пуста баночка😄

Обожнюю змивати макіяж бальзамами та олійками.

На мою думку, зіпсувати такий продукт досить важко, адже навіть звичайнісінькою оливковою олією змити декоративну косметику буде легко🤔

І звісно ж, цей продукт я не могла не спробувати.

Більшість (якщо не всі) його любить і купує на постійній основі, та я вже знайшла для себе не одну заміну у наших виробників🤗

Але не можу не сказати про те, яким класним є цей бальзам:

  • Ненавʼязливий травʼяний аромат
  • Мінімальний розхід
  • В комплекті йде ложечка
  • Моментально розчиняє водостійкий макіяж
  • Можна паралельно робити масаж😉
  • Не сушить
  • Не подразнює шкіру та очі

Насправді, список бескінечний, та все ж єдиною проблемою для мене виявилось його змиття водою, адже продукт не емульгується...

Але тут я знайшла вихід, розкажу нижче😁

І обовʼязково не забуваю про додаткове очищення молочком/гелем/пінкою, тд.

Heimish очищуючий бальзам для обличчя
Heimish очищуючий бальзам для обличчя

Поклали мені їх у подарунок, чому була рада.

Це диски, які можна використовувати неодноразово, так як вироблені вони зі спеціальної тканини.

Ними я користуюсь для змивання масок, олій, молочка для вмивання і тд.

Знаю деякі навіть пропитують ними тоніки, аби використовувати по типу тканинної маски)))

Можна і просто ними протирати обличчя з тоніком, добре зекономивши на ватних дисках👍

Дуже зручні у використанні + додатково ніжно ексфоліюють шкіру, не подразнюючи її.

До речі, навіть звичайне протирання обличчя вологим рушником вже дає поліруючий ефект на шкірі, тим паче при повсякденному вмиванні😉

Я вже давно відмовилась від скрабів, надаю перевагу пілінгам та такому способу вмивання тканиною.

І не забуваю про прання такого аксесуару після кожного використання, я роблю це вручну звичайним милом для рук, або ж господарським.

Я їх не бачу на сайті, але можу порадити альтернативу від makeup.ua, ними я теж користувалась, дуже зручна форма рукавички і розмір тканини більший🫶🏻