Yana__matviets

#donotdothat

#donotdothat

Долучаюсь до челенджу від Darina🦉

Таких дівчата я у вас жахів начиталась 😱

В першу чергу я хочу сказати ДЯКУЮ своїй матусі!

Хочу ще наголосити, що я не з якоїсь богатої родини, скажу навіть більше з бідної

Дякую мамі, що я ніколи не вмивалась милом, а мала гель для вмивання і зволожуючий крем для обличчя і тіла ще коли навчалась у школі.

Так, в складах ніхто тоді не розбирався, але мінімальний ейвон чи оріфлейм в мене був завжди

За те, що для мене це така ж звичка, як чистити зуби. І за те, що привчила завжди змивати макіяж, тоді ми робили це молочком для зняття макіяжу.

Дякую їй, що в мене завжди був нормальний шампунь і бальзам для волосся (за відсутності даного промивала волосся яблуневим оцтом)

Завжди були засоби гігієни і я ніколи не соромилась розмовляти про це з мамою

А тепер до жахів))) Що я робила і про, що дуже шкодую

- Пішла підрівняти кінчики волосся та зробити меліування. Я мала довжину волос нижче пояса. Вийшла обкрамсана по лопатки з кольором волосся, як у тітки. Плакала усю ніч. Навіть через стільки років пам'ятаю цей день і саме та довжина так і не повернулась до мене 😭

- Звичайно маски плівки)) Були на кожному кроці, сальні нитки не прибирали, а ось пух та брови легко 🤣 Подружка ще експерементувала, брала туалетний папір вимочувала у білку яйця і наносила на обличчя. Я хоч і не з робкого десятка, не ризикнула

- Брови-ниточкі) Мені 12 років (пам'ятаю, як сьогодні) і мені моя тьотя каже, будем робити моду 🤫 По підсумку мої доволі густі брови стали тоненькі-тоненькі, наче рисочки) До сих пір вони так і не відросли

- Страшенні макіяжі (ось тут я мамусю не слухала від слова зовсім). Макіяж в стилі Авріл Лавін (хто фанатів, той зрозуміє). Макіяжем це було назвати складно))) Тонак на все обличчя, густо-густо промальвана нижня повіка і все 🤣 Але ми відчували себе зірками

Ну і бонус

Про те, що не варто чавити прищі

Мені років вже 20 було. Я вичавила прищ на підборідді, а це виявився фурункул (як це виявилося пізніше) і бачу, що не додавила і послала маму в аптеку. Їй фармацевт порадила мазь "Вишневського" 🤦 Намастила я добряче і лягла спати. Зранку не впізнала себе у дзеркалі, щелепу повністю роздуло! Я поїхала до лікарні, до щелепно-лицьового хірурга де мені благополучно і терміново зробили операцію)

Отримала шрам і урок на все життя)

Бажаю бути здоровими (фізично, психічно теж не буде зайвим)

Всіх обіймаю 🖤

П.С. на фото моя Королева зі своїм Маленьким принцем Персиком)