Zhukovka 🌸

Відкрий для себе весняний аромат разом з Burberry⁠♡

Відкрий для себе весняний аромат разом з Burberry⁠♡


Прем’єра аромату: 2022
Країна ТМ: Великобританія
Зроблено в: Іспанія
Стать: для жінок
Класифікація: елітна
Тип аромату: гурманські, фруктові
Початкова нота: Ожина, Полуниця
Нота серця: Жасмин
Кінцева нота: Амбра, Ваніль, Сандал

Враження після першого подиху 🤤

Аромат, який зводить мене з розуму і занурює з головою у романтичний весняний вечір, де ти не поспішаючи приймаєш вершкову ванну, розділяючи її з перестиглими ягодами полуниці та ожини, які примхливо поєдналися між собою у ароматному дуеті, пристрасно танцюючи на мові кохання! Заплющив очі, тебе огортають ніжні пелюстки жасмину, щедро притрушені цукровою ваніллю, а попереду чекає незабутній вечір з ним...
Такий же не забутній , як і аромат Burberry Her Elixir de Parfum 💕

Відкрий для себе весняний аромат разом з Burberry⁠♡
Відкрий для себе весняний аромат разом з Burberry⁠♡


Як відкривається піраміда для мене ?
Перше, що я чую - полуничний Milk Shake🍓 Який згодом набирає обертів і у присмаку відчувається легка гірчинка, гадаю , це проявилась ожина. Лісова перестигла ожина, з якою так легко переборщити.
Далі аромат огортає все навкруги жисминовим квітом і з часом втихає , повертаючись знову до ягідних нот, але вже таких ніжних , пудрових та ванільних 🍦

Стійкість вражаюча 🎀
Майже добу я відчувала аромат на руці , не зважаючи на те, що досить часто контактую з водою .
На одязі тримається пудровою полуницею до першого прання 🍓

Шлейф протяжний і оксамитовий , впевнена , що притягує погляд в спину 😌

Аудиторія досить широка 💫
Гадаю, що багато шанувальниць підліткового віку , маленькі модниці , навряд чи зможуть встояти перед ароматом полуничного мілкшейку 🍓
Дівчата категорії 20-25+ також будуть вражені цією романтичною композицією
І врешті решт аудиторія 35+ ( Office Style & Old Moneу) не зможуть пройти повз цей грайливий фруктово-квітковий, пудровий вир , який так і манить своєю елегантністю 👩🏼‍💼