Mila__Mi

Який результат можна отримати від сироватки під очі за ~ 4$ ?

Який результат можна отримати від сироватки під очі за ~ 4$ ?
Який результат можна отримати від сироватки під очі за ~ 4$ ?

Оскільки в мене почав закінчуватися крем під очі я була в пошуках чогось нового і бажано, чогось більш легкого.

І згадала, що давно хотіла спробувати цю сироватку під очі від TINK (ви вже знаєте про мою любов до цього бренду), тож це була чудова нагода.

Скоро ж вже потеплішає і це саме той час, коли потрібно подбати про наявність на своїй косметичній поличці про більш легкі текстури 👀 Що я власне і роблю ...

Користувалася я цієї сироваткою майже три тижні і готова поділитися своїми враженнями ⬇️

Напочатку пляшечка була в захисній плівці. Це гарантує, що до вас цим засобом ніхто не міг скористатися, це великий +

Пляшечка об'ємом 30 мл, виконана з темного пластику.

На ній є наліпка з усією необхідною для користувача: опис, призначення, склад та інше.

Склад доволі короткий і при цьому прям дуже гарний і містить в собі багато корисних компонентів.

Виділяю найактивніші компоненти:
Олія авокадо - містить багато корисних речовин: віт. А, С, D, Е, К, РР, В2, фітостероли, сквален та мікроелементи. Живить та заспокоює шкіру.
Арганова олія - містить в собі жирні кислоти, каротиноїди, ферулову кислоту, стерини, поліфеноли, вітамін Е, сквален. Розгладжує, пом'якшує, знімає набряки, омолоджує, підтягує та стимулює кровообіг.
Кофеїн - антиоксидант, пом'якшує, живить, тонізує, розгладжує та підвищує пружність шкіри.
Алантоїн - зволожує, пом'якшує, заспокоює та відновлює шкіру.
Ферулова вода - антиоксидант, зменшує утворення тонких ліній і зморшок, захищає шкіру.
Оливкова олія - зволожує, пом'якшує, нагадає шкірі корисних властивостей, зміцнює та робить її більш еластичною.
Віт. Е - антиоксидант, зміцнює капілярну сітку.
Гліцерин - зволожує, утримує вологу та захищає.

Аромат квітковий🌸 з легкою кавовою ноткою☕, дуже ніжний та приємний

Колір та консистенція
Сироватка білого кольору, дуже легка та невагома за консистенцією.

Дозатор
Сироватка представлена в форматі дозуючої помпи, це зручно та гігієнічно 👍🏻 Дозує засіб добре, не "плюється".

Користувалася я цієї сироваткою на протязі ~ 3-х тижнів, переважно у ранковій б'юті рутині. Хоча її можна використовувати і два рази на день (зранку та ввечері).

За рахунок своєї консистенції вона дуже легко розподіляється і досить швидко поглинається шкірою, буквально за декілька хвилин.

І до того ж вона дуже економічна, однієї такої краплинки (як на фото) вистачає на одне око (включаючи саме повіко).

👁️ дууже добре зволожує та живить шкіру навколо очей (прямо може позмагатися з дорогими засобами)

👁️ освітлює та освіжає зону під очима

👁️ зменшує ранкову набряклість (я її ще тримаю у холодильнику, так вона ще й бадьорить зранку 👍🏻)

👁️ робить шкіру більш гладкою та підтягнутою

👁️ і візуально бачу розгладження заломів під очима (я ж не одна це бачу 👀?)

👁️ добре лягає під макіяж та не скочується впродовж дня

Ціна-якість не може не радувати, бо це ТОП засіб для шкіри навколо очей за таку ціну👌🏻 Впевнена, що коли вона закінчиться я повторю її покупку.

Однозначно рекомендую 👁️