Оксана Князєва

Revitalash Double-Ended Volume Set Подвійна туш для вій з праймером

Revitalash Double-Ended Volume Set Подвійна туш для вій з праймером
Revitalash Double-Ended Volume Set Подвійна туш для вій з праймером

Ця туш вважається бестселером бренду і має багато неоднозначних відгуків але я все ж таки ризикнула і придбала міні версію.

Revitalash Cosmetics Double Ended Volume Set складається з двох частин. З однієї сторони праймер з іншої туш.

Виробник запевняє що послідовне використання цих засобів гарантує приголомшливий результат, який справді вражає!

Revitalash Double-Ended Volume Set Подвійна туш для вій з праймером

Мініатюрка (5мл туш і 2,5 мл праймер )продається в картонній упаковці, на якій написан склад продуктів .

Також, на упаковці є символ рожевої стрічки, з написом що частина виручки від цього продажу, буде йти на дослідження раку молочної залози.

В середині невеличкий опис ,як користуватися і сам засіб .

Вії в мене не довгі ,русявого кольору, щіпчиками для підкручування я не користуюсь, бо вони все одно падають вниз через пару хвилин ,тож не бачу сенсу лишній раз травмувати вії.

Тож мої вимоги до засобу, це щоб туш мала насичений колір,не осипалась та не залишала темних плям під очима ,подовжувала вії.

Перед нанесенням туші ,спочатку рекомендовано нанести праймер.

Це базове покриття, для запобігання ламкості ,для рівномірного розподілу туші, більшої насиченості кольору і з ним туш повинна бути стійкішою.

  • Праймер з литою силіконовою щіточкою ,профарбовує дуже добре майже під самий корінь і через маленькі зубчики не пачкає шкіру повік .
  • Має глибокий синій ,Indigo Blue, колір.
  • Текстура дуже цікава ,не схожа на туш ,більше як в’язкий гель.
  • Запах дуже слабкий що у праймера ,що у туші ,я порівняла з Maybelline і Eveline,і там запах мені здався більш яскраво вираженим ніж у Revitalash.
  • На щіточку набирається невелика кількість праймеру, можна подумати що засобу там зовсім нема але його багато і не треба.
  • Як тільки починаєшь ним фарбувати,праймер одразу задає об’єм і фіксує вії ,помітно подовжує і надає синій колір. На цьому етапі важливо нормально нанести праймер, щоб вії не злиплись бо туш вже буде лягати на зафіксовану вами базу.

Після нанесення, праймер на очах не відчувається взагалі ,а ось на дотик ,вії грубіші ніж після звичайної туші.

  • Туш зі спіральною щіточкою, та ворсистими зубчиками.

Так ,виглядає наче її корова пожувала 🤣 Але така, наче, тільки в міні версії,в повному розмірі виглядає більш по людськи, 😅та все одно коли її побачила то подумала що це якийсь треш і як нею фарбувати взагалі 😅

Але навіть в такому вигляді можу сказати що ця щіточка дуже зручна , багато туші на ній не набирається і завдяки таким густим зубчикам вона робить вії густішими.

  • Текстура кремова,легко наноситься на праймер та перекриває синій відтінок.

По суті вона тільки дає колір і подовжує вії ,сам об‘єм робить праймер.

  • При фарбуванні вій немає ефекту «павучіх лапок» і не залишає комочки.
  • Протягом дня туш не осипається і носиться комфортно,алергічної реакції не викликала.
  • Не залишає ніяких чорних кіл під очима 🐼
  • Змивається легко ,без зайвих зусиль міцелярною водою.

Ефект мені дуже подобається. Погляд виглядає більш виразним.

І вії тепер хоча б видно 😅

Результат до і після дуже помітний.

Але все ж таки ,такий обьем це більше заслуга праймеру, шкода що він не продається окремо.

Взагалі, туш рекомендую! В ній усі необхідні критерії, які необхідні і навіть більше, ну а до щіточки просто треба звикнути 😅