Довгун Оксана

Обережно! MARÊVE може викликати залежність 🖤

Обережно! MARÊVE може викликати залежність 🖤

Останнім часом причини для депресії навіть вигадувати не потрібно. Восени та взимку це особливо актуально, а зважаючи на теперішню ситуацію - то й подавна. Сірі будні, відсутність сонечка за вікном, холод завжди негативно позначаються на емоційному стані.

Але як би там не було і що б довкола не відбувалось, підтримувати ментальне здоров'я потрібно не менше ніж фізичне. І ніхто, крім нас самих, не знатиме, яка допомога буде найкращою та найефективнішою.

Щоб не впасти у депресію чи хандру, для мене важливо відпочивати якісно та різноманітно, тому якщо субота - це похід на якийсь гучний веселий і активних захід, то неділя - чудовий день щоб прийняти ванну під співи Френка Сінатри. Як на мене улюблена музика в поєднанні з приємними ароматами - це вже гарантія хорошого настрою.

Майже щонеділі мій “ванний арсенал” поповнюється і цього разу, покупка вируючих кульок для ванни влучила у саме сердечко 💘.

Обережно! MARÊVE може викликати залежність 🖤

Перше, що спало на думку при розпаковці замовлення: «Розмір таки має значення 😅 Ого, вони такі великі!» .

Для себе я обрала одразу три. Я люблю щось не банальне і свого роду екзотичне, тому зупинилась на "Blackberry Wine", "Cherry Liqueur" та "Mango Gold".

Аромат кульок просто фантастичний. Він настільки насичений, п’янкий і водночас не занадто нав’язливий, що я навіть думала лишити одну з кульок в якості ароматизатора кімнати 😄.

Окрім того, кулька нагадує якесь дивовижне космічне тіло - зірку, що впала з небес і продовжує сяяти. Доречі, щодо сяйва. Як на мене, його забагато не буває і саме це сяйво дарує святковість і допомагає відволіктись від нудної рутини.

А ще кулька не просто розчиняється у воді, а вирує і бурлить, тому я собі уявляю як я варю в ванні магічне зілля від депресії та поганого настрою.

А які ваші б’юті-антидепресанти?