Кузя Ю-а

Хвойний ліс у вашій ванній

Хвойний ліс у вашій ванній

Я обожнюю ліс. Більше ніж море та пляжі. Ліс мене зцілює як ззовні, та і зсередини. Я відпочиваю та набираюсь сил. Коли була маленька, мамі частенько давали путівки в санаторій де завжди були процедури з бальнеотерапії.

Одним видом насолоди були ванни з хвойним екстрактом. Адже вона зміцнювала імунітет та мала бактерицидну дію.

Нещодавно я відкрила для себе Екстракт хвойний з мінералами і мікроелементами» бренда Bisheffect. І таке відчуття, що я в санаторії :)

Ванну не зафарбовує! Це важливо!

Також, хочу сказати, що аромат насичений та гарний, натуральний. Особливо робіть правильно по інструкції концентрацію засобу в ванній.

Наповніть ванну, додайте кілька крапель і насолоджуйтеся кожною хвилиною.

💙У ванну об'ємом води 100 л додати 100-150 мл екстракту. Ванну приймати протягом 15-20 хвилин.💙

Особливості засобиу для ванн «Екстракт хвойний з мінералами і мікроелементами» бренда Bisheffect:

- активні компоненти допоможуть розслабитися після напруженого дня і відновити життєві сили;

-екстракт соснової хвої виводить токсини і відновлює тьмяний епідерміс;

-ефірні олії сосни та евкаліпта наділені бактерицидними властивостями, зміцнюють імунітет і природний захисний бар'єр шкірного покриву;

- бішофіт зміцнює нервову систему, поліпшує внутрішньоклітинний обмін і кровообіг

- пахощі наділені тонізувальним впливом і використовуються в ароматерапії.

Загалом, задоволення знову в наших руках і дуже за помірну ціну. Не дякуйте 😂 просто беріть, купуйте і кайфуйте 😂 чекатиму ваших вражень 💕