Vikulyk

Для заспокоєння нервової системи і якісного сну

Для заспокоєння нервової системи і якісного сну

З хвойним екстрактом я знайома давно, колись невролог виписував моїй дитині цей засіб для кращого сну і для заспокоєння нервової системи, інколи трохи помічали ефект, хоча вона міцний горішок.

Вчора я спала вдень і досить довго, тому переживала, що вночі не зможу заснути, тому зробила таку ванну і собі.

Додала засобу чисто на око, але у виробника вказані пропорції.

Для заспокоєння нервової системи і якісного сну
Для заспокоєння нервової системи і якісного сну

Рідина густувата і ледь тягуча, але розчиняється добре.

Аромат хвої я відчуваю, якщо прикладаю ніс до баночки, в самій ванні він мені не відчутний.

Але все одно пару з такої ванни добре вдихати для органів дихання, адже в складі ефірні олії евкаліпта.

Олії сосни і евкаліпта також мають бактерицидний ефект, що добре для здоров'я шкіри, особливо, коли присутні якісь висипи. Також виробник пише, що засіб виводять токсини, але це я вже не можу помітити.)

Також в складі присутній магній, що взагалі подвійне комбо для розслаблення.

Ванна від нього не сильно брудниться, колись в мене був екстракт іншого бренду, то там важко було потім все змити, цей так не в'їдається.

Вчора я зробила теплу ванну і довго не змогла в ній просидіти, адже відчула вагоме розслаблення тіла і голови, мене почало сильно морити на сон.)

Спала я міцно, мов немовля, ранком відчула себе відпочившою.

Звичайно я задоволена засобом, він мені приходить на допомогу, коли хочеться максимального релаксу і якісного сну, а для дитини тим більше.)