Milans

Нічна маска для губ "Лісові ягоди"

Нічна маска для губ "Лісові ягоди"
Нічна маска для губ "Лісові ягоди"

Тож придбала я бальзам для губ 😳 бо стільки разів бачила на нього відгуки, що не втрималась.

Мені стало цікаво як же ця масочка працює. Також я ледь не викинула лопатку яка йде у комплекті 😅, бо в мене є чим наносити такі бальзами, пензлики від Real Techniques, загалом я користувалась лише великим, але згодом і маленький знадобився 🙌,

робила на них looks 👇 там інформації мало, але гарне відео 😂

https://club.makeup.com.ua/looks/5720/

та вирішила я викинути коробочку з під маски, і випадково побачила що є лопатка 🤦🏻‍♀️ хоч вона мені і не потрібна, але приємно що є 👌

Бальзам має дуже приємний запах, трохи схожий на крем для губ, гарно тає та поглинається. Мені результат сподобався, я досить часто використовую матові помади, тому доглядаю за губами дуже відповідально. Додам фото чим я користувалась до того як придбала цю маску, це La Roche-Posay Cicaplast Levres, Babe Laboratorios Lip Repairing Cream, мій любимчик Bobbi Brown Lip Balm SPF 15, звісно в мене є і Carmex Lip Balm 😅.

Babe не змогла знайти, десь дівся 🤦🏻‍♀️ тому на фото його немає 🥺

Трохи потестивши нову маску-бальзам для губ, я прийшла до висновку що вона мені замінює всі мої засоби 🫶 дуже нею задоволена 🙌

Нічна маска для губ "Лісові ягоди"
Нічна маска для губ "Лісові ягоди"
Нічна маска для губ "Лісові ягоди"
Нічна маска для губ "Лісові ягоди"