Кузя Ю-а

Паста Arm & Hammer

Паста Arm & Hammer

Хочу розказати про пасту від американського бренду Arm & Hammer. Вона направлена на захист ясен та очищення емалі Від нальоту Та каменю.

Я взяла собі відбілюючу, про яку писала в цьому пості і результат мене вразив https://club.makeup.com.ua/post/30692/

А от чоловіку я спрямувала сили пасти на емаль та унеможливлення утворення каменю. Обрала класичну та також максимально натуральну. 100% соди. Що тут ще додати?

Смак натурально содово-мятний. Дуже дуже освіжає і це триває доовввггоо! Більше ніж довго.

Чоловік відмітив, що ясна перестали кровоточити. Під час використання, вона настільки гарно очищує, що навіть трошки припікає ротову порожнину. Ми любимо такий ефект. Зуби ж потребують нормального очищення, а не погладжування 😂 І от йому дуже сподобалась відчуття після чищення. А він взагалі хлоп з вибриками. А тут так "зацінив".

Загалом, це ще одна паста від бренду, що нас вразила. Ще придбала сину антиперспірант його перший. Теж гіпоаллергерний і максимально натуральний. Бо йому лиш 12 років. І я не готова давати хімію йому. Але про нього окремим постом

Паста Arm & Hammer
Паста Arm & Hammer