Ганночка Тетяна

Топ! Враження після тривалого використання.

Топ! Враження після тривалого використання.
Топ! Враження після тривалого використання.
Топ! Враження після тривалого використання.

Цей двофазний спрей-кондиціонер я купувала ще наприкінці осені і 1 флакону мені вистачило майже на 3 місяці!
Український виробник дуже здивував мене якістю цього засобу, бо він супер за таку бюджетну ціну і навіть краще деяких більш дорогих.
Призначений він для фарбованого волосся і по своїм функціям забезпечує не тільки догляд, а ще й термозахист.

Топ! Враження після тривалого використання.

Спрей у пластикову флаконі містить двокольорову рідину. Перед застосуванням треба його збовтати, щоб фази між собою змішались.
Розпилювач гарний, добре розпилює, нарікань не викликає.
Аромат приємний, схожий на цукерклвий, але не дуже солодкий, на волоссі довго не залишається.

Я користувалась цим засобом після кожного миття на всю довжину волосся, окрім коренів. Приблизно через 1-2 дні. Спочатку мені здалося, що він швидко витрачається, але ні. А розпилюю я завжди щедро, можу зробити 7-10 пшиків.
Доречі, текстура у нього водяниста, спрей не обтяжує, не створює липкості і не склеює пасма. Ним можна хоч облитись і волосся не буде брудне і перенавантажене.

Що я помітила впродовж тривалого використання і мої висновки.


Спрей складає гарне враження вже після першого знайомства, але я помітила, що все-таки він має накопичувальну дію і згодом покращує стан волосся.
Після миття воно легко розчісується, кондиціонуючий ефект у нього прекрасний!

Також можу стверджувати, що спрей забезпечує надійний термозахист і захищає від теплової дії нагрівальних елементів.


Після регулярного використання у мене перестало так пушитися волосся, стало більш гладким і посічені кінчіки після нього згладжені, не стирчать. Пасма менше плутаються і нема сухості. Спрей надає блиску і еластичності, роблячи волосся більш доглянутим.

У мене воно фарбоване, середньої довжини і цей спрей суттєво покращив його стан. Я вражена, що за таку ціну засіб видався просто супер! Тому щиро раджу до нього придивитися. По акції його можна купити навіть за 100-120 грн.