Sono Kateryna

Rom&nd Juicy Lasting Tint (12 Cherry Bomb)

Rom&nd Juicy Lasting Tint (12 Cherry Bomb)
Rom&nd Juicy Lasting Tint (12 Cherry Bomb)

Всім привіт, дівчата)

Знаєте, я взагалі консерватор, коли мова заходить про губи: карандаш та нюдова матова помада - класика мого макіяжу. Проте, я також обожнюю пробувати щось нове, а вишневі кольори завжди роблять образ цікавішим (як у макіяжі, так і в одязі). Тому сьогодні розповім про чудовий глянцевий тінт від корейського бренду Rom&nd у відтінку 12 - Cherry Bomb 🍒

Rom&nd Juicy Lasting Tint (12 Cherry Bomb)

Перше, що мене вразило - це відтінок насиченної стиглої вишні, назва якого каже сама за себе. Друге, це був його запах - я не знаю, якщо чесно, як його описати, але він приємно-солодкуватий, ненавʼязливий. Третє - його задум, бо при нанесенні ми отримуєм сяючі, соковиті губи, які дуже ефектно виглядають. Але після того, як блиск сходить з губ, на них залишається тінт, і губи починають виглядати обʼємнішими та бархатними.

Також тінт виявився дуже стійким і комфортним водночас, я навіть не відчуваю, що на моїх губах є косметичний продукт. Коли я ним користуюсь, відчуваю естетичне задоволення: упаковка, відтінок, запах, текстура, ефект - мене все влаштовує. Дякую за увагу 💋