Spodobaieva Maryna

Дезодоранти, антиперспіранти

Дезодоранти, антиперспіранти

Arm & Hammer Essentials, дезодорант із натуральними дезодорувальними речовинами, розмарин і лаванда.

Запах дуже ніжний, легкий, ненавʼязливий, мені особисто схожий з чоловічими віддушками, які є в гелях. Дійсно велика упаковка, якої вистачає на дового. Склад натуральний, без шкідливих домішок, без алюмінію, парабенів. Не закупорює пори, не викликає подразнення, тому підходить для чутливої шкіри. Не залишає слідів на одязі.

На цьому всі плюси закінчуються, треба розуміти, що це саме дезодорант. Тримає він від сили 3-5 годин, більш домашній варіант чи варіант вихідного дня. UltraMax, дезодорант-антиперспірант їхнього виробника сподобався більше.

Crystal Body Deodorant мінеральний дезодорант-стік(без запаху)

Дезодорант без ароматизаторів, парабенів, гіпоалергенний, також без алюмінію.

Стік з мінералом, утворює на шкірі невидимий барʼєр, який блокує неприємний запах. Не залишає плям на одязі. Дуже компактний, зручно брати з собою.

Тут ситуація трішки краще, тримає він від 4 годин. В користування дійсно треба звикнути. Дуже боїться падіння.

Rexona MotionSense Woman

Антиперспірант-стік для жінок "Sexy bouquet"

Захист від поту у будь-якій ситуації, найкраща працює при активному образі. Засіб має шовковисту текстуру, максимально приємну віддушку. Нажаль залишає сліди на одязі, але за стійкості, пробачаю.

Нажаль популярні дезодоранти мене не здивували, мої пошуки продовжуються…

Дезодоранти, антиперспіранти
Дезодоранти, антиперспіранти
Дезодоранти, антиперспіранти