Skomska Olya

Про рум'яшки , які вже полетіли в мусорний бак

Про рум'яшки , які вже полетіли в мусорний бак

Я дуже люблю рум'яна від Bourjois, вже раніше писала допис , коли тільки зареєструвалась в клубі : https://club.makeup.com.ua/post/17574/ , прочитавши його я звісно багато замінила б, але маємо, що маємо)

Користуючись довгий час - хочеться доповнити )

Обожнюю пакування даних рум'ян - якісний, зручний , круглий футляр . Кришечка закривається на магнітик.

Можна брати із собою і не хвилюватись , що вони відкриються.

Рум'яна дуже міцно спресовані.

У відтінку 33 - Lilas Dor , що я користуюсь більше ніж пів року - ніколи не було проблем, щоб вони розкришились , чи щось сталось .

Добре пігментовані, можна нашаровувати , не пилять .

Про рум'яшки , які вже полетіли в мусорний бак
Про рум'яшки , які вже полетіли в мусорний бак
Про рум'яшки , які вже полетіли в мусорний бак

В комплекті є щіточка, вона зроблена також якісно , але ворс трішки жорсткий, тому вдома користуюсь звичайним пензликом для рум'ян, але якщо їх беру із собою, то дуже зручно, що в такому маленькому футлярі вже передбачені щіточка і дзеркальце .

Орієнтуючись на всі плюси і хорошу акцію )) ахах

я вирішила придбати ще один відтінок - Santal 92 .

Такі кольори я люблю використовувати замість бронзера і в мене був саме такий план)

Але він виявився саме теплим коричневим відтінком, з легким шимером.

На моїй світлій шкірі - він віддає саме рижим кольором (мені нагадує просто відтінок цегли, якою малювали в дитинстві на асфальті) .

Також саме даний відтінок для мене виявився занадто пігментованим і було важко нанести бажану кількість , лягав п'ятнами, тушувався, але на це потрібно більше часу.

В цілому зібраши всі враження - даний засіб навіть не дочекався рубрики "пустих баночок місяця" відразу потрапив в мусорний бак.

Він на стільки не виправдав моїх очікувань, що не отримав другий шанс .