Христина 🌺

Чорниця може бути не тільки зимою

Чорниця може бути не тільки зимою

Колись, ще багато років назад я користувалася альгінатними масками. Але, чомусь, не було спочатку ефекту, а потім ще й бажання ними користуватися. Я не отримувала не тільки те, що хотіла, а й навіть те, що було зазначеного на упаковці. Тому вирішила, що такий догляд не для мене.

Мало пройти аж 5 років, щоб я повернулася до таких масок знову.

Чорниця може бути не тільки зимою
Чорниця може бути не тільки зимою

Дуже зручно, що є такий формат масок. Це і для знайомства, і для подорожі. Одного пакета мені вистачає на 2 рази.

Тут варто сказати, що маски Joko Blend максимально прості, не потребують ніяких зусиль принанесенні. Всипаю в мисочку, заливаю водою...маска готова. Вона мені виходить завжди: інколи роблю густішу, інколи не пожалію води. Нема грудочок, розмішується ідеально, я навіть встигла це все сфотографувати😅.

В цієї маски колір фіолетовий, при застиганні він стає ще більш насиченішим. Виглядає досить цікаво.

Залишаю на ~ 15-20 хв. Здирається вона теж без жодних зусиль.

Зате яка після цих масок шкіра🥰. Це дійсно як похід до косметолога, хоча ця мені навіть краща.

Зараз кінець зими, і це напевно перший рік, коли моя шкіра не виглядає так, ніби тиждень не спала.

Тож такому результату завдячую саме цим альнінатним маскам. Використовую раз/тиждень, і тепер це мій незамінний фаворит.