DARIIAKOVACH

BB MISSHA В СМІТНИК🗑️❌

BB MISSHA В СМІТНИК🗑️❌
BB MISSHA В СМІТНИК🗑️❌

Я не скажу,що я жертва тік току чи ще яких там мереж,я не скуповую баночки бо «порадили». Але

Цей Бб світиться всюди вже дуже багато часу. Я довго думала,що робити. Бо в моєму житті жодного Бб,сс,тонального не було,який би мене задовільнив і підійшов. З кожним проблеми. Забивають пори,сушать шкіру,викликають появу комедонів або підшкірників

Але ж Missha-це ідеальний ББ, ще й з спф. Всі задоволені,всім подобається. (Я вже промовчу,що я не догледіла,що таки цей бренд не залишив ринок...)

І мені подобався,перший місяць я прям неймовірно тішилась. Просто велюр на обличчі. Навіть тут писала,який чудовий тон.

А потім чомусь почали з’являтись болючі прищики. Думаю «гідрофільна олія не підійшла», подивилась на склад,а там комедогенний елемент

Далі мені здалось,що крем закупорює пори і тому прищики.

А потім я перестала користуватись косметикою і лиш вмивалась гелем CeraVe

Кудись зникли всі прищики,все чудово. Нанесла знов Missha і вже ввечері я отримала аж три підшкірники,а на ранок гнійники

Так продовжувалось не один день. І я зробила висновок

Почала читати склад знов і тут відкрились очі. Силікони і олії,які і сприяють появі негараздів на шкірі

Знаю,що багатьом підходить. Але це мій досвід. Коли спочатку я була в захваті,а потім виявилось,що не круто.

До речі моя мама також користуючись цим Бб отримала проблеми

У мене нормальний тип шкіри,у неї комбі. Різна вікова категорія

Але нажаль

BB MISSHA В СМІТНИК🗑️❌
BB MISSHA В СМІТНИК🗑️❌
BB MISSHA В СМІТНИК🗑️❌