Оля 🐈‍⬛

Супер новинка від Benton

Супер новинка від Benton

50 мл ~ 920 гривень

Засіб має дуже легку текстуру, немає аромату, не липкий, швидко поглинається, не вибілює.

Для мене це ідеальний санскрін зараз. Він зволожує, але легкий по текстурі, не скочується, ніяк не конфліктує з тоном. Його можна не поновлювати в умовах міста.

Мені не забив пори, не подразнював шкіру, скоріше має заспокійливу дію за рахунок центели у складі.

Порівнюючи із іншою версією санскріну із центелою від Benton, цей набагато комфортніший, краще поглинається та не залишає жирності чи блиску зайвого.

Для кого: проблемна, комбі, жирна, нормальна

Що по складу
Вода, пропандіол, дібутил адипат, діетиламіно гідроксібензоїл гексил бензоат, діоксид кремнію, етилгексил тріазон, метилен-біс-бензотріазоліл тетраметилбутилфенол, каприліл метикон, діетилгексил бутамідотріазон, коко-каприлат/капрат, 1,2-гександіол, полігліцерил-3 метилглюкози дистеарат, ізомерат сахариду, пентиленгліколь, пантенол, каприловий/каприновий тригліцерид, децилглюкозид, бегеніловий спирт (емолент), акрилат / С10-30 алкіл акрилатний кросполімер, бетаїн, акрилат натрію/акрилоїлдиметилтаурат/диметилакриламіду кросполімер, поліізобутен, гідрогенізований полі (C6-20 олефін), гліцерин, гліциризат дикалію, полі С10-30 алкіл акрилат, бутиленгліколь, гександіізоцианат/триметилол гексилактон кросполімер, гіалуронат натрію, кросполімер гіалуронату натрію, гіалуронова кислота, екстракт кореню цинанхуму (ластовеня), біосахаридна камедь, каприліл/каприл глюкозид, екстракт соєвих бобів, сорбітан олеат, екстракт центели азіатської, токоферол, екстракт квітів алтеї рожевої, алантоїн, ектоїн, дріжжовий фермент глюкози/метилрапсидату, азіатикозид, мадекасова кислота, олія виноградних кісточок, азіатикова кислота, екстракт листя центели азіатської, фруктан, керамід NP, гідрогенізований лецитин, гідроксіацетофенон, трометамін, фітат натрію, ксантанова камедь, ацетилглюкозамін, лимонна кислота, цитрат натрію, октандіол, етилгексилгліцерин, каприлілгліколь, олія насіння соняшника.

Сонцезахист буде завжди мати доволі складну формулу, щоб можна було поєднати ік догляд так в захист. В основі для захисту є UvinulA Plus, UvinulT 150, TinosorbM, UvasorbHEB — це нові стабільні фільтри. Також дуже приємно побачити у складі ліпиди для відновлення шкіри, такі є лецитин та кераміди, також бачимо різну гіалуронову кислоту для утримання вологи. Це чудова новинка і раджу спробувати

Супер новинка від Benton
Супер новинка від Benton
Оля 🐈‍⬛
12
Підписники
0