Almond milk

Готуємось до літа // Передайте SPF

Готуємось до літа // Передайте SPF

Весна цього року все більше схожа на літо, тому саме час діставати свої SPF-и 😊 цього року я вирішила підійти до питання серйозно і спочатку протестувати кандидатів на головний сонцезахист року.

Обирала я за принципом популярності і наявності в тій же серії сонцезахисного стіку, щоб оновлювати захист впродовж дня. До тестування дійшли 3 кандидати у мініатюрках (≈10мл)

  • Фактор захисту - SPF 50
  • Повнорозмірна версія - 50мл ≈ 550грн
  • Стік - 19г ≈ 500грн

Рік тому мені вже був пробничок цього сонцезахисту, і тоді він мені категорично не сподобався - сильно щипав шкіру, то довелось його майже одразу змити. Але я ризикнула спробувати його ще раз, і на цей раз обійшлося без таких наслідків.

За текстурою він повністю виправдовує стою назву - він дійсно дуже водянистий і рідкий. Така текстура могла б бути ідеальною на спекотну погоду, коли не хочеться обтяжувати свою шкіру додатковими засобами. Але є і мінуси у такої текстури - складно зрозуміти скільки наносити засобу. Пахне крем свіжими травами, запах доволі стійкий, тому чутливим людям точно варто пройти повз.

Серед мінусів рідкої текстури можна також відмітити те, що він плавиться на сонці і починає стікати в очі і рот. На смак він гіркий 🫠 а в очах дуже щипає

На голій шкірі веде себе нормально, а на інших засобах починає скатуватись. Про всяк випадок скажу, що у якості «підложки» була сироватка із ніацинамідом від the Ordinary, проте з іншими кремами вона такого ефекту не викликала, тому грішу на Tocobo.

Фініш у нього не надто блискучий, тому у купі з легкою текстурою теоретично підходить для жирної шкіри. Але на практиці рекомендую взяти мініатюрку і перевірити особисту реакцію

⭐️ Загальна оцінка: 6/10 - додам невеличкий плюсик за симпатичні упаковки бренду

  • Фактор захисту - SPF 50+
  • Повнорозмірна версія - 50мл ≈ 600грн
  • Стік - 18г ≈ 520грн

Хіт останніх років і майже невловима риба на Makeup 🫥 По текстурі він нагадує живильний крем, легко розподіляється і не залишає білих слідів (хоча це ми ще перевіримо, коли влітку я стану смугляночкою). На відміну від попереднього кандидата, не стікає в очі і не пече їх. Запаху немає 🥳

Я встигла протестувати його при температурах від 10 до 25 градусів, і завжди він відчувався комфортно. Зволоження достатньо для моєї нормальної, трохи зневодненої шкіри, тому можна використовувати просто на голу шкіру (іноді додаю під нього есенцію з женьшенем від того ж бренду).

З мінусів - може трохи скатуватись. Фініш доволі блискучий, зважайте на це, коли робите свій вибір

⭐️ Загальна оцінка: 9/10

  • Фактор захисту - SPF 50+
  • Повнорозмірна версія - 50мл ≈ 700грн
  • Стік - 20г ≈ 700грн

За текстурою він трохи більш водянистий від BoJ: достатньо легкий, щоб не перевантажити шкіру, але й не надто рідкий, щоб було зрозуміло скільки засобу нанести. Але розподіляється він дуже важко, розтікається під пальцями і надовго лишається білим. Проте після вбирання (≈3 хвилинки) виглядає прийнятно, хіба що трохи заблискучий навіть для мене.

Зволоження мені особисто не вистачає, шкіра стягнута. Але може підійти для жирної шкіри.

⭐️ Загальна оцінка: 8/10

За результатами тестування і волею долі, я обрала BoJ (неочікувано, правда?) 🥰 але зізнаюсь, що хотіла придбати Isntree, але випала з ціни на сайті (не мейкап), яка виявилась майже в 1.5 рази більше за середню ціну в інших магазинах

Рекомендую не орієнтуватися на описи маркетологів і відгуки покупців, а придбати різних мініатюрок і потестувати, щоб знайти свій ідеал ☀️ бережіть своє здоровʼя і гуляйте на свіжому повітрі