Ta_nyaaaaaaa

Той самий SPF, про який знають УСІ | Beauty of Joseon Relief Sun Rice Probiotics SPF50+

Той самий SPF, про який знають УСІ | Beauty of Joseon Relief Sun Rice Probiotics SPF50+
Той самий SPF, про який знають УСІ | Beauty of Joseon Relief Sun Rice Probiotics SPF50+

Я надаю перевагу легким сонцезахистам, але щоб і гарно зволожували.

При цьому маю чутливу шкіру, однак обираю саме спф саме на хімічних фільтрах, бо фізичні не переношу…

На затест Beauty of Joseon я взяла 2 пробники по 1 мл кожен. Вистачило кожного на 1,5 рази. Тобто всього було 3 нанесення, яких мені вистачило, щоб скласти думку про цей санскрін.

🌾 30% екстракту рису - має антиоксидантну дію і нейтралізує вільні радикали

🤍 біофермент молочних бактерій - зволожує шкіру та запобігає появі запалень (розмноженню шкідливих бактерій на поверхні шкіри);

💧аденозин - підвищує пружність шкіри та розгладжує її;

вітамін Е - живить шкіру, підвищує рівень зволоження та нейтралізує вільні радикали;

😍 Ніацинамід - регулює роботу сальних залоз, зменшує кількість запалень, акне та постакне.

Крем на стабільних хімічних фільтрах нового покоління.

Має спф 50+++

Продукт не тестуються на тваринах та є веганським.

Виробник зазначає, що підійде для будь-якого типу шкіри, але я вважаю, що жирному типу може здатися занадто важким та поживним.

У крему наче і легка текстура, але і не водяниста. Він доволі поживний. Вичавлена з пробника крапля крему тримає форму, не тече.

Аромат приємний косметичний, ледь солодкуватий. На обличчі відчуваю перші 2-5 хв після нанесення.

Як можна помітити на відео, крем наноситься дуже легко. Він гарно зволожує шкіру, надає їй блиску, здорового сяяння і навіть створює вологий ефект.

Санскрін зовсім не вибілює шкіру, не лягає розводами. Поглинається доволі швидко.

Після поглинання надлишкове сяйво зникає і залишається лише натуральний сяючий фініш, НЕ матовий навіть близько.

Протягом дня носився гарно, не скочується.

Негативного впливу сонця на шкіру за час використання не помітила.

Немає відчуття чогось чужорідного чи по типу маски на шкірі.

Наносити на зволожуючий крем навіть не стала пробувати, бо тоді є ризик, що Beauty of Joseon буде скочуватись.

Отож загалом сонцезахисний крем Beauty of Joseon мені дуже сподобався і я можу його радити вам. А особливо власницям сухої та комбі шкіри (конкретно за жирну сказати нічого не можу). Однак завдяки легкій текстурі я думаю Beauty of Joseon підійде абсолютно усім ☺️

Порівняно з іншими санскрінами, він має помірну ціну, особливо, якщо зловити на акціях 🤭 Тому думаю наступного разу спробую взяти повнорозмір цього спф, або ж тоді відкладу покупку на холоднішу пору року.

Beauty of Joseon планую протестувати повторно, але уже спекотного літа. Цікаво, як поводитиметься на шкірі цей санскрін у спеку, адже він такий поживний.

Наразі можу сказати, що Round Lab (про нього ➡️ https://club.makeup.com.ua/looks/34590/ ) зайшов мені більше, ніж Beauty of Joseon.

Спасибі за увагу 💗