Strange Love

Аналог Sol De Janeiro: Treaclemoon Brazilian Love

Аналог Sol De Janeiro: Treaclemoon Brazilian Love
Аналог Sol De Janeiro: Treaclemoon Brazilian Love

Якщо ви обожнюєте аромат Sol De Janeiro Brazilian Bum Bum Cream, але не хочете витрачати багато грошей, то лосьйон для тіла Treaclemoon Brazilian Love Rich Body Lotion – це те, що вам потрібно!


Я гортала німецькі Instagram-сторінки з підбірками аналогів і побачила, що всі шаленіють від бренду Treaclemoon. Виявилося, що цей виробник окрім власних крутих ароматів, випускає dupes на інші легендарні засоби для тіла, як от від Sol De Janeiro чи LUSH. Тому я вирішила придбати щось на пробу.


Аромат лосьйону Treaclemoon Brazilian Love Rich Body Lotion ідентичний аромату серії Brazilian Crush Cheirosa '62 Sol de Janeiro. Це чарівний мікс карамелі, фісташок, ванілі та солі. Він залишається на шкірі протягом кількох годин і стане чудовою базою для ваших гурманських ароматів.

Крім чудового аромату, лосьйон має й інші переваги. Легка текстура, яка швидко вбирається і не залишає відчуття липкості. Також крем непогано зволожує шкіру, відчуття її шовковистості не зникає і через 2-4 години.

Як і в Sol De Janeiro, тут у складі багато масел, в тому числі масло макадамії та кокосу.

Проте головною перевагою все ж є вартість. Я придбала Treaclemoon Brazilian Love Rich Body Lotion лише за 190 грн.

Якщо ви шукаєте якісний лосьйон для тіла з чудовим ароматом, то я рекомендую вам Treaclemoon Brazilian Love Rich Body Lotion. Це гідна альтернатива Sol De Janeiro Brazilian Bum Bum Cream за більш доступною ціною.

Аналог Sol De Janeiro: Treaclemoon Brazilian Love
Аналог Sol De Janeiro: Treaclemoon Brazilian Love