𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Недоліки перекреслили всі плюси. Чому не куплю повторно.

Недоліки перекреслили всі плюси. Чому не куплю повторно.
Недоліки перекреслили всі плюси. Чому не куплю повторно.
Недоліки перекреслили всі плюси. Чому не куплю повторно.
Недоліки перекреслили всі плюси. Чому не куплю повторно.

Мені дуже подобаються туші від Maybelline, але the Collosal Curl Bounce у відтінку After dark залишила після себе неоднозначні враження. Туш наче і непогана, але її недоліки перекреслюють для мене всі плюси.

Недоліки перекреслили всі плюси. Чому не куплю повторно.

Дизайн флакону цікавий і стильний. Фарба через деякий час на ньому облазить.

Не дивлячись на те, що я віддаю перевагу силіконовим щіточкам, ця із ворсу видалась досить зручною. Вона середнього розміру, має вигин, щетинки густо розташовані. Її форма дозволяє одразу захоплювати практично всі вії.

Туш має насичений чорний колір, текстура кремова, в міру густа, не рідка. На щіточку набирається оптимальна кількість засобу.

Туш гарно подовжує вії і надає об'єму, а також підкручує їх. З перших днів помітила, що навіть вже при фарбуванні туш починає осипатися, це можна побачити на фото.

В один шар вії виглядають акуратно, але я завжди наношу 2, бо люблю більш об'ємні і в такому випадку створюються комочки.

Туш мені подобається на віях в момент коли вона ще волога, зовсім по іншому виглядає, та підсихає вона дуже швидко і після цього кінчики вій якось хаотично фіксуються у різні сторони, їх наче вивертає... Я так не люблю.

Склеювання незначне. По відчуттям вії більш сухі, якщо порівнювати з іншими тушами, вони не такі м'які і еластичні.

Змивається нормально.

В результаті маємо наче і не поганий ефект, але осипання, грудочки й інші моменти мене не влаштовували.

Цю туш використовувала приблизно місяць і на той момент вперше придбала Lush sensational Burgundy brown, після чого до the Collosal Curl Bounce більше не поверталась, так її і не закінчила. Повторно не куплю точно, бо недоліки суттєві, у Maybelline є кращі, які я просто обожнюю. Тим більше, що зараз взагалі перейшла на коричневі.