O’Ostah

Physicians Formula Powder Palette Mineral Glow Pearls

Physicians Formula Powder Palette Mineral Glow Pearls
Physicians Formula Powder Palette Mineral Glow Pearls
Physicians Formula Powder Palette Mineral Glow Pearls
Physicians Formula Powder Palette Mineral Glow Pearls

Я ще та сорока і люблю блискітки. Але маю нерівну текстуру шкіри, тож хайлайтери завжди вибирала делікатні. Або взагалі використовувала метеорити, щоб ледь-ледь освіжити обличчя. Пост дівчинки зі спільноти підштовхнув мене залізти на сторінку із невідомим для мене брендом Physicians Formula, де я побачила ЙОГО! Далі все як у тумані і ось я тримаю в руках нереально гарний хайлайтер (який насправді є пудрою, але про це далі)…

Візуально на сайті футляр здався добротним. По факту - посередньої якості пластик. Але дизайн продуманий. Перший ярус - власне, хайлайтер-пудра, другий - кейс для пензлика (він м‘якенький і приємний) + дзеркальце. Зручний варіант для сумочки.

  • Mica, Kaolin, Silica, Nylon-6, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Lauroyl Lysine, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Pearl Extract, Butyrospermum Parkii (Shea) Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bis-PEG-12 Dimethicone Beeswax, Caprylyl Glycol, Microcrystalline Wax, Hydrogenated Coco-Glycerides, Polybutene, Methicone, Tocopheryl Acetate, Phenethyl Alcohol. May Contain: Iron Oxides, Titanium Dioxide, Aluminum Hydroxide, Carmine, Synthetic Fluorphlogopite, Tin Oxide, Yellow 5 Lake

Я дуже шкодую, що не зробила свіжі фото після отримання. Мій розум затьмарили ті пупиркі і я почала робити мейкап, щойно отримала замовлення. І тут пооооовне розчарування. Вигляд це мало такий, ніби мене припорошило тоною найсвітлішого хайлайтеру. Дійсно, в люди так не підеш, бо можна осліпити водіїв, переходячи дорогу. Друга спроба - верхній перлинний шар трохи знявся і проступила пудра нейтрального відтінку. Але все ще занадто яскраво. Після четвертої я побачила адекватної якості продукт, яким можна користуватись для повсякденного мейкапу.

Як ви бачите на свотчі - це делікатне сяйво, яке має дуже інтелігентний фініш. На сонечку виблискуюють поодинокі блискітки - більш помітні, ніж, наприклад, у метеоритах. Тож ця пудра-хайлайтер цілком придатна для мене, наношу із задоволенням. На шкіру лягає тонкою вуаллю, не підкреслює нерівності і освіжає. Тепер хочу спробувати бронзер від Physicians Formula, бо відгуки на нього дуже позитивні.

Важливо! На сайті продукт заявлений як пудра-бронзер, але він має два відтінки. Це перлинний (як у мене) і темніший.