V R O D L Y V A

Relove By Revolution Dip Eyeliner

Relove By Revolution Dip Eyeliner

Привіт Makeupclub 🖤

Раніше я ділилася враженнями про туш цього ж бренду і залишилася не зовсім задоволеною - тиць 👉 https://club.makeup.com.ua/post/31031/

Сьогодні хочу доповнити серію постів про ліловий колір та показати її подружку.

Relove By Revolution Dip Eyeliner

Колір: Lilac. Колір не ліловий, швидше, темно бузковий або темно-рожевий/ курно-рожевий. На перший погляд здається, що пігмент насичений, але якщо наносити на повіку з бежевими тінями, то колір зливається зі шкірою, а якщо наносити на світлі тіні, то підводку ледве помітно. З цим кольором потрібно подумати, з чим його поєднувати. На руці, звичайно, він видніший, ніж на повіці, бо тон віку у мене темніший. Відтінок приємний, але складний і чекала я інший 💔

Об'єм: 5 мл 💜

Формула: водостійка 💜 Добре змивається двофазкою, гідрофільною олією не пробувала

Інші особливості:

  • стягує повіку 💔 Я її відчуваю на віку і від цього ока сильно втомлюються
  • погано наноситися 💔 З пробілами. Думаю, все через пензлик. Коли веду лінію, то продукт не закріплюється за шкірою/ тінями, а пензлик забирає його за собою. Таким чином по кроях лінії є пігмент, а всередині порожній простір
  • продукт не нашаровується 💔 Коли наношу другий шар, щоб перекрити попередні прогалини, після висихання підводка починає тріскатися
  • стійка 💜 Вона не розтікається, не тече, її складно стерти просто пальцем
  • алергії не викликала 💜

P.S. Також на руці олівчик від Colour Intense Be Bold - 212 лавандовий

Цим пензликом в принципі складно малювати стрілки, так як спочатку він набирає багато продукту, на початку промальовування багато віддає, а потім вже нема чим малювати. І це вже ближче до середини повіка. Для того, щоб промалювати 1 не довгу і не широку лінію, мені потрібно занурити пензлик за продуктом десь 4-5 разів. Це дуже запарює, особливо коли потрібно вимальовувати нестандартний елемент та вести лінію безперервно 😩

І тут повторюється ситуація із тушшю. Прийдеться міняти пензлик 🤦‍♀️

Я давно такими пензликами не користуюсь і вважаю це знущанням. Надаю фото пензлика, який для мене є ідеальним для стрілок та каліграфії на повіках 🥰

Пізніше додам фото з макіяжем, де мені вдалося вигадати щось придатне з цим кольором, ну і спробую наносити продукт іншим пензликом.

Дякую за увагу 💜