Iryna Koval

Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick

Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick
Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick
Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick

Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick - це справжнє відкриття для усіх любителів стійкого макіяжу!

Дизайн помади лаконічний та стильний, колір флакону повторює сам відтінок. Аплікатор виконаний з м'якого фетру, приємний до шкіри та має зручну форму, що дозволяє точно і рівномірно наносити помаду без будь-яких проблем.

Текстура: вона доволі легка і не стягує губи, навідміну від матових помад. Перші хвилини відчувається липкість. Перед нанесенням раджу гарно зволожити губи.

Фініш: вініловий, але за бажанням можна промокнути губи серветкою для одержання матового ефекту.

Стійкість: помада зберігає ідеальний колір і блиск на губах протягом дня. З нею вам точно не прийдеться поправляти макіяж кожні декілька годин.

Я також вражена вибором відтінків. Їх так багато, що можна підібрати колір під будь-який образ. Від класичних червоних до пастельних нюдових, тут є варіанти для кожного.

Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick

На мою думку, це найцікавіший відтінок з усієї палітри. Описати його досить важко, але це щось середнє між червоним і коричневим, з легкими нотками ягідного підтону. На щодень він мені здається трохи яскравим, але на особливі випадки саме те, що потрібно.

Загалом, Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick у відтінку Lippy вразила мене своєю стійкістю та насиченим кольором. Помада не лише довго тримається, але і має чудовий блиск, який додає об'єм губам.