𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Гелевий олівець від Ln pro у популярному відтінку 107. Для контуру - шикарний!

Гелевий олівець від Ln pro у популярному відтінку 107. Для контуру - шикарний!
Гелевий олівець від Ln pro у популярному відтінку 107. Для контуру - шикарний!
Гелевий олівець від Ln pro у популярному відтінку 107. Для контуру - шикарний!

Це мій перший гелевий олівець від Ln pro. Для себе обрала популярний і дуже красивий відтінок 107 під назвою Marsala. Одразу взяла 2 шт., бо була впевнена, що мені зайде.

Очікування-реальність повністю виправдались і олівчик мені сподобався. В ньому прекрасне усе: якість, колір, легке нанесення.

Гелевий олівець від Ln pro у популярному відтінку 107. Для контуру - шикарний!

107 відтінок важко описати одним словом, бо сам по собі він складний, та при цьому цікавий. Якщо нанести тонким шаром - то це гарний коричнево-бежевий нюд, не рудий, але в залежності від освітлення він може виглядати по різному. При більш щільному нанесенні він суттєво темніший. Якщо його повністю наносити на всі губи, то в ньому може навіть з'являтися легка "сіринка".

Грифель олівця ближче до м'якого, він буквально тає на губах, легко і м'яко наноситься завдяки своїй кремовій текстурі.

Вираженого запаху немає.

Якщо у вас не проблемні губи, то олівець запросто можно використовувати замість помади. У мене нажаль вони зараз схильні до сухості, є лущення й інші недоліки, тому мені на всі губи не актуально, бо якщо на них нема зволожуючого засобу, то мені вже не комфортно. Але варто відмітити, що тут чудова формула, на губах відчувається досить приємно, липкість може бути лише до моменту повного застигання, а робить він це дуже швидко, тому її можна навіть і не помітити.

Більш за все я люблю малювати ним контур, для цього колір шикарний! Також можна зробити легку розтушовку в середину губ. + наношу напівпрозорий рожевий блиск і таке комбо мені дуже подобається.

Олівчик малює казково, лягає рівномірно щільним шаром, має вражаючу стійкість, та витрачається не дуже економно. Наприклад, якщо його наносити на всі губи, то прийдеться підточувати після кожного разу. Доречі, стругається без проблем, дуже легко, при цьому його можна навіть не класти в холодильник.

Олівець у цьому відтінку залишив тільки приємні враження, ще не раз повторю покупку. Відтінок вдалий і вартий уваги.

Він дуже схожий схожий з Lamel 410. Можливо у наступному дописі приведу порівняння.