KsuLv

YSL L'Homme - аромат для впевнених чоловіків.

YSL L'Homme - аромат для впевнених чоловіків.
YSL L'Homme - аромат для впевнених чоловіків.

Як повинен пахнути класичний чоловічий парфум? У першу чергу: свободою і незалежністю, потім силою і огортати турботою.

Істинно мужній та елегантний аромат YSL L'Homme поєднує в собі контрасти класичної розкоші та бунтарської сучасності.

Французький парфум належить до групи деревних ароматів, був випущений у 2006 році. Над його створенням працювали відразу 4 парфумери: Анн Фліпо, Домінік Ропьон, Жюльетт Карагезоглу та Пьер Варнье.

Ароматом користується мій чоловік вже давно ( у нього постійно на повторі), саме його я відчула при першій зустрічі з ним і він закарбувався у моїй памʼяті як нагадування про той час закоханості і легкості... 🥰

Дизайн:

Дизайн флакону лаконічний і витончений. Багатогранна кришечка золотистого кольору надає розкоші і загадковості.

YSL L'Homme - аромат для впевнених чоловіків.
YSL L'Homme - аромат для впевнених чоловіків.

Стартує аромат бадьорими нотками цитрусу у поєднанні з пряним імбирем, що огортає затишком і турботою.

У серці аромату гостренький базилік, особисто у мене він асоціюється зі спекотним літом.

У фіналі я відчуваю хвойний аромат спокою і чистоти.

Стійкість гарна: на тілі - 8 год, на одязі - 12 год. Шлейф у аромату ніжний, не задушливий.

На мою думку, аромат більш підійде для прохолодної пори року, оскільки він асоціюється у мене з затишком і теплом.

Приналежність до віку:

Вік 25+

Аромат точно не підійде молодим юнакам, оскільки до нього потрібно ще «дорости». Парфум підійде успішному, реалізованому і впевненому у собі чоловіку.

Парфум YSL L'Homme можу назвати класичним чоловічим ароматом, без різких переходів і задушливих нот. Він гарно підійде для подарунку, доповнить образ чоловіка і підкреслить його індивідуальність.