Kizza

Наводимо лад у парфумах

Наводимо лад у парфумах

Щоб сильно не затягувати, буду об'єднувати парфуми і враження від них особливо не затримуючись в нотах і тд. Спробую простою мовою пояснити що до чого.

Бо для мене парфуми поділяються на два типи: пахне і тхне.😅

Моя історія з цим парфумом почалась з купи пробників, які Мейкап докладав до кожної покупки. Так я закохалась в Libre eau de parfume.

Потім пішли туалетна вода, інтенс версія і в подарунок за покупку отримала ще le parfum версію. Тепер сім'я в зборі, правда було б непогано замінити два пробники на повнорозмірні, але ціна поки кусає жабу за бочок 😅

Ніжно люблю їй всіх, в принципі по розходу видно.

Як кажуть мої співробітниці ці парфуми пахнуть заможними старими французькими жінками 😂😂😂

Маю класичну версію. Дуже її любила але під час вагітності і після геть не можу їх носити, як і всіх представників, що мають виражений білоквітковий аромат. Як же мило повнорозмір виглядає поряд з мініатюркою 🥰🥰🥰(варіації на мету класичного Idole не вразили, тому про них писати не буду)

Знову привіт білі квіти. В принципі цих двох красунчиків можна було б розмістити поряд з Idole.

Pleasures має тонкий, дуже ніжно дівочий аромат він ніжніше за представника Lancome, а от Evidence натомість проривний і різкий. Колись дуже любила І носила. А тепер не можу, то ж стоять ці аромати в куточку і чекають свого часу.🥹

Супер солоденький трохи навіть пудровий аромат . Обожнюю його. Ходиш і пахнеш цукерочкаии. Люблю цю версію, а ще до неї по акції йшла стильна косметичка 😂

Купила на подарунок чоловіку переплутавши версію. Замість звичайного мужика (l'homme) придбала Нічного мужика 😅

Чоловік нічого мужика забракував, проте мені він дуже подобається і я з задоволенням ним користуюсь😂.

Обидва аромати пахнуть дуже смачними чоловіками. La Nuit de l'homme чимось нагадує аромат Chloe в яку всадили нормально так маскуліності 😁

Міні і мікроверсії парфумів дають нам змогу спробувати той чи інший продукт, щоб впевнитись що саме це нам необхідно 🥰