KsuLv

Незмінна протягом 3-х років!

Незмінна протягом 3-х років!
Незмінна протягом 3-х років!

Завжди захоплювалась дівчатами, які вміють ідеально малювати стрілочки, оскільки у мене ніколи не виходило так! Я перепробувала багато різних підводок, починаючи від рідких, закінчуючи підводками-фломастерами, але малювати стрілочки не виходило з жодною (хоча і в школі, признаюсь чесно, з малюванням у мене було так собі). Єдина підводка з якою мої стрілочки виходять схожими на них, а не на «шопопало» - це гелева від MAYBELLINE New York. Користуюсь нею вже протягом 3-х років! Хочу з вами поділитися враженням.

Пакування, кісточка.

Відтінок Intense Black складається з мініатюрної матової баночки 4,5 g і кісточки-аплікатору: з однієї сторони вона плоска з якісного ворсу (для малювання), з іншої - спонжик для розтушовування.

Незмінна протягом 3-х років!
Незмінна протягом 3-х років!

TRIMETHYLSILOXYSILICATE • CERESIN • METHYL • TRIMETHICONE • ISOHEXADECANE • ISODODECANE • CAPRYLYL METHICONE • SILICA SILYLATTE [NANO] / SILICA SILYLATE • LAUROYL LYSINE • DISTEARDIMONIUM HECTORITE • PROPYLENE CARBONATE • TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE • [+/- MAY CONTAIN: CI 77499/ IRON OXIDES • GI 77007 / ULTRAMARINESI.

Аналіз складу косметики вказує на безпечність даного засобу.

Колір Intense Black яскраво чорний, текстура кремова, густа, що легко набирається на кісточку, необхідно зовсім небагато засобу для промальовування стрілочки.

Розхід дуже економічний, підводка скоріше засохне, ніж закінчиться 😅

Я однією підводкою користуюсь 1,5 року (хоча виробник вказує термін придатності 12 міс), далі замінюю просто через те, що вона підсихає і малювати стрілочки нею не так вже зручно і комфортно, як спочатку (можуть утворюватися грудочки).

Ідеальна у використанні, особливо на початку застосування: гарно лягає, не скочується, доволі швидко застигає.

Фото до/ з підводкою/ з підводкою і тушшю.

Оскільки у мене комбінований тип шкіри стійкість без бази становить 8 годин, далі розтікається біля кутиків ока, з базою - доки не змиєш.

Дану підводку можу рекомендувати всім: як новачкам у малюванні стрілочок, так і професіоналам, оскільки з нею легко і комфортно працювати.

Дякую за увагу! ❤️