Mandarinka

Стійка глянцева рідка помада Мейбелін: Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick

Стійка глянцева рідка помада Мейбелін: Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick

Ділюсь результатами тестування стійких помад у таких діаметрально протилежних відтінках: 50 Wicked і 35 Cheeky. Чи такі вони стійкі як заявляє Maybelline і що більш актуальне: як її змити?

Дизайн флакона стильний з вибитими літерами з назвою саме цієї помади і срібний надпис бренду Maybelline. Аплікатор дуже зручний, доволі легко і м’яко наноситься помада, головне вміти це красиво робити.

Стійка глянцева рідка помада Мейбелін: Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick
Стійка глянцева рідка помада Мейбелін: Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick
Стійка глянцева рідка помада Мейбелін: Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick
Стійка глянцева рідка помада Мейбелін: Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick
Стійка глянцева рідка помада Мейбелін: Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick

Взагалі “Wicked” - перекладається як гріховний, безбожний, лукавий. Я б ще додала сюди провокативний, коли наносиш такий яскравий колір - ти явно хочеш привернути увагу - бо він так і манить. Коли вперше нафарбувалась - на мене дійсно звертали люди увагу - через насиченість червоного.

По характеристикам - це ідеальна червона помада:

✔️ Супер стійка - вона витримала і прийом їжі, і декілька чаювань і не зпсулась.

✔️ Не відпечатується - ні на чашці, ні при поцілунку - ніяких відбитків не залишилось. Що ще не менш важливо не відпечатується на зубах - всі ж бачили ці конфузні ситуації.

✔️ Не потребує корекції навіть після довгого використання

✔️ Не пересушує губи, навпаки ідеально підійшла навіть взимку

✔️ Немає липкості після нанесення і висихання

👉 Єдине варто розуміти, що потрібно вміти красиво фарбуватись - бо помада доволі швидко застигає, і потім “підправити” буде дуже складно, але з даним кольором всі нерівності буде видно.

👉 Ну і помада дійсно супер стійка - тому коли вперше нафарбувалась я не знала чим її відмити - чомусь для цих помад навіть моя улюблена гідрофілка не діє, а тому я скористалась двофазною міцелярною водою https://club.makeup.com.ua/post/24182/

“Cheeky” перекладається як нахабний, зухвалий, але тут я не дуже погоджуюсь. Я б назвала його базовим і можливо навіть скромним.

Це дійсно стійка базова рідка помада - вона легко наноситься, довго тримається,і не сильно виділяється. Якщо ви хочете зробити акцент на очах, то сміливо можна наносити цю помаду, оскільки вона не “переб’є” і не перенавантажить мейк.

✔️ Вона також супер стійка глянцева помада

✔️ Більш волога ніж червона, також не сушить губи.

✔️ Підходить для щоденного використання.

✔️ Не відпечатується

Але на відміну від червоної, ця помада все ж викликає певну липкість, губи трошки склеюються під час “носки”, що викликає хоч і невеликий, але дискомфорт.

Загальною висновок щодо стійкої глянцевої рідкої помади Maybelline: обидва відтінки виявилися відмінними за стійкістю та інтенсивністю кольору. Перевагами "Wicked" є його провокативний колір, який привертає увагу, і відмінна стійкість без відбитків. З іншого боку, "Cheeky" є базовим кольором і підходить для щоденного використання, але викликає легку липкість, що може бути деяким недоліком. В обох випадках важливо враховувати швидкість застигання помади, яка вимагає вміння красиво наносити її.