Олена В

Boucheron Quatre Boucheron Pour Femme

Boucheron Quatre Boucheron Pour Femme

Привіт дівчата!

Хочу розповісти сьогодні про неймовірну знахідку.

Boucheron Quatre Boucheron Pour Femme.

Цікава знахідка з усіх боків: бюджетна ціна,красивий флакон і при цьому прекрасний і зовсім недешевий аромат.

Брала без затесту, вибирала по відгукам і піраміді. І закохалась в нього з "першого пшику".

Прем’єра аромату:2015 Класифікація:елітна

Зроблено в:Франція Тип аромату:фруктові, цитрусові Початкова нота:Апельсин, Грейпфрут, Танжерин, Цитрус Нота серця:Жасмин, Зелене яблуко, Персик, Полуниця, Троянда Кінцева нота:Cashmeran, Білий кедр, Білий мускус, Ваніль, Карамель

Почну з піраміди.

З першого подиху я відчуваю терпкий аромат грейпфруту. Наче грейпфрут розрізали і вичавили з нього сік. Сік віддає цю свіжість, трохи терпкість і сочність. Початкова нота грає протягом всього звучання аромату. До нього доєднується кисленьке яблучко, наче літня "антонівка". І квіти. Жасмин найбільше,троянда трохи. Квітковість доєднується до цитруса і робить його округлішим, м'якшим, ніжнішим.

Я не чую персика, але полуничний акорд є. Я б сказала це аромат ранньої полунички, першої і найбільш бажаної, наче ще трохи недозрілої.

База-це кедр,приправлений карамеллю. МММ. Знаєте, терпкуватий цитрус, солодка полуничка, квіти і кедр з карамеллю. Дійсно-якийсь ідеальний еліксир романтичності, весняних вайбів, звабливості і чуттєвості.

Шлейф потужний. Аромат звучить довго,гармонійно і прекрасно. На тілі цілий день, на одязі ще довше.

Пасує романтичному настрою. Хоча...а чому б не заповнити кожний день романтикою і мрійливістю?

Як на мене, аромат на прохолоду. Ідеально почати з ним весну!

Він дуже компліментарний і жіночний. На любий вік.

Boucheron Quatre Boucheron Pour Femme

А флакон -це чудо.... такий добротний, важкий, із товстого скла. Він наче простий, але одночас елегантний. Флакон з загадкою. Кришечка не знімається, а крутиться. Кришечка наче каблучки на пальчик...виглядає гламурненько,стильненько і неординарно.

До речі, в ароматі немає мильності. Хоча її полюбляю. Аромат якось звучить весь час дзвінко, переливаючись,ноти не тікають, а просто нові доєднуються. Але я не помітила монотонності в ньому.

Аромат не дратує нікого, немає "перекосів" в сторону солодкості чи кислоти, чи гіркоти (як буває з цитрусом) або компотності.

Отже, що ж це за жінка з ароматом Boucheron Quatre Boucheron?

Впевнена в собі, знає чого хоче від життя. І впевнено крокує до своєї мрії.

Але ж ми знаємо... в кожній такій жінці всередині є мрійлива та романтична дівчинка, яка все ще вірить в дива!

Дякую що читаєте!