Pilirina 💛💙

Brightening Eye Serum - відмінне зволоження для чутливої ​​шкіри

Brightening Eye Serum - відмінне зволоження для чутливої ​​шкіри
Brightening Eye Serum - відмінне зволоження для чутливої ​​шкіри
Brightening Eye Serum - відмінне зволоження для чутливої ​​шкіри
Brightening Eye Serum - відмінне зволоження для чутливої ​​шкіри
Brightening Eye Serum - відмінне зволоження для чутливої ​​шкіри

Joko Blend запевняє, що сироватка містить активні інгредієнти натурального походження, які відрізняються потужними поживними та омолоджуючими властивостями. Ну що ж, а тепер я скажу свій вирок щодо цього засобу, бо використовувала його майже 2 місяці. Нагадаю, що у мене шкіра вже старіючоі дівчинки та ще і частенько деякі продукти для очей викликають алергію.

Nelumbo Nucifera Root Extract, Polyglyceryl-4 Oleate, Hydrogenated Black Currant Seed Oil, Aqua, Glycerin, Jojoba Oil, Grape Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Ethylhexyl Olivate, Sodium Acrylates Copolymer, Caprylic / Capric Triglyceride, Steareth-20, N-hydroxysuccinimide, Chrysin, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Tocopheryl Acetate, Disodium EDTA, Silica, Phenoxyethanol, Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid, Parfum, Citric Acid.

Скажу відразу, розбирати іх тут не буду, бо на сайті Make Up у розділі складових продукту ви самі можете подивитися безпечність продукту бренду Joko Blend. За що ім окрема подяка. Я для себе нічого страшного тут не побачила. Головне, що вона дійсно працює і є результат.

В'язка рідина білого кольору. Розподіляється легко, поглинається шкірою миттєво. Липкості немає, але є невелика глянсовість шкіри.

Аромат приємний, не нав'язливий, звучить віддалено і то, якщо внюхувати у всі ніздрі.

Розподілити сироватку по поверхні не складно. Для зручності краще наносити на вологу шкіру. Акуратно, безіменним пальчиком проходжуся від зовнішнього куточка до внутрішнього та назад. Закриваю кремчиком і - вуаля. Сироватка чудово проводить вологу в шкіру, заломи візуально не такі помітні.

Підкреслю, що сироватка у об'ємі 10 мл напівпорожня, але використовувала я іі під крем для очей 2 рази у день. Причому робила щедрий ляп на зону, де нудьгують гусячі лапки. Дуже економна.

Ні, я не помолодшала на десять років, лише зміцнилася в переконанні, що украінські виробники можуть робити якісні і, до того ж, бюджетні продукти, які дійсно працюють навіть на анти-ейдж шкірі.

Однозначно рекомендую спробувати сироватку Brightening Eye Serum. Тим паче, що вона безсоромно бюджетна як за цінником, так і у використанні!