Кузя Ю-а

Пілінг для шкіри голови

Пілінг для шкіри голови

Сьогодні розкажу про суперський скраб пілінг для шкіри голови від українського бренду lum. Про нього все більше і більше говорять. А знаєте, не даремно, адже бренд себе зарекомендував з максимально позитивною репутацією. Ну і звісно, я обов’язково ділюсь з вами інформацією, адже вже вважаю себе гуру в українських косметичних продуктах.

Пілінг для шкіри голови — процедура, що очищує волосисту частину голови від омертвілої шкіри, залишків стайлінгу та доглядальних продуктів сприяє оновленню шкіри й очищенню волосся, поліпшенню мікроциркуляції крові, посиленню подальшої дії доглядальної косметики, стимуляції росту.

І як же правильно користуватися пілінгом?

Ок, розкажу все.

Спочатку наносимо шампунь. В мене все із серії для волосся від LUM (більше тут https://club.makeup.com.ua/post/31078/ ). Змиваємо гарно.

Далі по проділах наносимо пілінг. Невелику кількість. Засіб економний та має тоненьку насадочку для зручного нанесення.

Гарно масажуємо хв 5. Можемо взяти щітку для голови масажну. Злегка змиваємо.

Наносимо другий раз шампунь.

Змиваємо добре.

Ну а вже далі бальзам чи маску, що б закрити лусочки, та надати волоссю поживи 💕

Звикло висушумо, вкладаємо і т.д. Доречі, не цікавилась, чи є у них термозахист? Хм, якщо так, мені він потрібен.

Притримуючись цих рекомендацій по використанню ви отримаєте нагороду:

  • Прикореневий обʼєм
  • Довготривалу чистота шкіри голови та свіжість
  • Зменшення випадіння волосся.

Ось така магія можлива з українським брендом LUM. Особливо, коли продукцію роблять з любов’ю та турботою до клієнтів.

Текстура засобу - кремова з мікроскрабуючими частинками.

Склад та дія: Екстракт рису, ментол, пантенол, екстракт листя алое, гліколева кислота.

Екстракт рису містить потужний антиоксидант оризанол, гліколіди, вітаміни групи В, Е, А, РР, лецитин, тритерпенові спирти.
Екстракт листя алое загоює та сприяє нормалізації обміну речовин, стимулює ріст волосся;
Ментол має охолоджуючий  ефект та заспокоює свербіж шкіри та подразнення;
Пантенол загоює та знімає запалення, прискорює епітелізацію;
Гліколева кислота розчиняє відмерлі частинки верхніх шарів шкіри, відлущує клітини, стимулює фібробласти, має протизапальну та антисептичну дію. Очищає пори від надлишку себума.

Пілінг для шкіри голови