Alyona Fedyk

СУПЕРбюджетно та МЕГАефективно. Розкажу, від чого моє волосся просто в захваті

СУПЕРбюджетно та МЕГАефективно. Розкажу, від чого моє волосся просто в захваті

Conad Essentiae – це серія засобів для догляду за шкірою та волоссям. Філософія бренду проста: щоденний догляд може бути ефективним, приємним та безпечним. За основу вони використовують натуральні олії, гідролати та екстракти. Ніяких парабенів, а в окремих продуктах (шампунях і кондиціонерах) – ні силіконів , ні барвників:) А ще дійсно милі баночки з переробленого пластику.

Отож, я обрала серію “per tutti i tipi di capelli e lavaggi frequenti”, що означає “для всіх типів волосся та частого використання”. Я дійсно мию волосся доволі часто, раніше – щодня, зараз – раз у 2 дні. Тому мені потрібен шампунь, який не пересушить пасма та збереже їх свіжими бодай до кінця дня, адже проблема тонкого волосся саме у їхній швидкій забрудненості. З цим шампунь справляється на 100%.

Серія DELICATO містить в собі екстракти оливкового листа та золототисячника, які сприяють пом’якшенню волосся та нормалізації балансу шкіри голови. Шампунь та бальзам діють спільно та дійсно роблять волосся блискучим, гладеньким, шовковистим. Візуально воно стає важчим, об’єм не втрачається, а кінчики виглядають більш зволоженими. На фото це дуже помітно:)

Засіб має дещо гелеву текстуру, він прозорий та дуже гарно піниться. Його дійсно вистачить надовго. Волосся вимиває якісно, не до скрипу, але ви відчуєте цю чистоту:) Шампунь варто доповнювати бальзамом або маскою, бо хоч засіб не сушить волосся, але в мене чомусь виникає бажання завершити миття нанесенням чогось зволожувального. До речі, у серії, на жаль, немає масок для волосся…

Склад:

  • Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Myreth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Centaurium Erythraea Extract, Olea Europaea Leaf Extract, Isostearamide MIPA, Parfum, Polysorbate 20, Panthenol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Chloride, Gluconolactone, Glyceryl Laurate, Glycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Disodium EDTA, Coumarin, Limonene, Hexyl Cinnamal

Класична текстура, легка, кремова, дуже гарно розподіляється по волоссю та не стікає, як це буває часто у подібних продуктах. Виробник вказує, що бальзам потрібно вмасажувати у волосся від коренів до кінчиків (чого я не роблю), та змити через декілька хвилин. Я наношу бальзам лише на кінчики.

Склад:

  • Aqua, Cetearyl Alcohol, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Olus Oil, Isopropyl Myristate, Quaternium-87, Olea Europaea Leaf Extract, Olea Europaea Fruit Oil, Lecithin, Centaurium Erythraea Extract, Parfum, Glycerin, Cetrimonium Chloride, Zea Mays Starch, Propylene Glycol, Glyceryl Laurate, Disodium EDTA, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Piroctone Olamine, Phenoxyethanol, Hexyl Cinnamal

Мені подобаються аромати усіх серій, але найбільше – для фарбованого волосся:) До речі, вона теж дуже крута (моя мама використовує саме її). Я ж не фарбуюсь, тому розкажу про делікатну серію. Шампунь має гарний солодкуватий аромат з квітковими та оливковими нотами, а ось бальзам відрізняється більшою натуральністю звучання. На волоссі залишається дуже приємний шлейф.

В доглядовій косметиці Conad Essentiae прекрасно все – якість, ціна, дизайн, запах... Моє волосся стало сильнішим і красивішим, я відчуваю його м’якість, а інші бачать блиск. Пасма виглядають здоровими, і все це лише завдяки бюджетній італійській розробці. Я дуже чекаю, коли косметика Conad Essentiae з’явиться на Makeup, адже ми цінимо доступність;) До речі, бачу, що дещо з косметики Conad вже було на сайті, тому є шанс побачити ще й натуральну серію Essentiae. Сподіваюсь на це:)