Oli Seagull

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Дуже цікавий бокс на тестуванні! Продукти O'bays не перестають вражати!

Чудова олійка-тінт, яка тепер входить в трійку моїх найулюбленіших продуктів цього сегменту.

Має стильний дизайн і космічне сяйво зсередини.

Аромат варення зі смородини, або дуже солодкого вина. Подібних в декоративних продуктах я ще не чула!

Пензлик дуже великий і важко вистрибує з флакончику) Аналогічний має олійка від Nyx.

Колір на перший погляд чорний, з купую мерехтливих блискіток.

При нанесенні він скоріш сірий. І через декілька секунд це стає ягідно-рожевий відтінок на губах. Дууууже соковитий і привабливий!

Блискіток майже не видно.

Я залишилась дуже задоволена O’BAYS Ultra-Tinted Lip Oil. До неї тягнеться рука! Це справді проривний продукт і маю надію на розширення відтінків, до червоних, наприклад)

Це перше мило для брів в моєму користуванні.

(Ладно, до того раз було мило бренду safi з відомого магазину А. і то взагалі важко назвати милом чи чимось пригодним для користування на обличчі, тому більше я не підходжу до того відділу).

Прозоре милко в типовому для такого продукту футлярчику. Велика щіточка!

По інструкції треба змочити щіточку водою і потім вже наносити мило. Якби не дівчата в клубі, я б то навіть не прочитала)

Влягались брови не так швидко і легко, як з гелем для брів. Мені здається, це саме із-за розміру щіточки, вона дуже велика і за один прохід чіпляються волоски з різними кутами росту . Хотілось би її хоч трооошки менше, щоб вкладати поступово.

Мило добре тримає брови, та залізним його не назвати. Якщо не чіпати, то пів дня тримається не погано, потім вже волосинки по-троху опускаються.

Білого нальоту на собі я не помітила і в цілому це достойне милко для поціновувачів такого роду продуктів.

На ці помадки я писала окремий допис - https://club.makeup.com.ua/post/31330/

Для моїх губ це виявився не вдалий продукт, на жаль(

Вони підкрелили всі проблемки на губах і зробили їх дуже сухими і не гарними.

Та сподіваюсь вони знайдуть своїх ідеальних власників!