Vikulyk

Чому я почала робити гель-лак сама собі

Чому я почала робити гель-лак сама собі

В один момент мені захотілось перестати робити гель лак у майстрів... Я частенько отримувала порізи, що не тільки приносило фізичний, а і моральний дискомфорт. Мені в голові крутилось 350 болячок. Я така людина, що любить накрутити себе! Одного разу мене сильно рубанули пилочкою і що ви думаєте? За пів року я пішла робити всі важливі аналізи 🧐

Також по зручності.... Працюючи на двох роботах, їздити туди і назад і підлаштовуватись під графік майстрів викликало дискомфорт, згадую, як одного разу робили ми до 2 ночі манік.)

З часом я почала формувати свій набір і підбирати продукти, які мені до душі і з якими легко працювати.

Знайомтесь) Більшість тут від Kidi

Вони підходять які завгодно, різняться лиш якістю і відповідно довговічністю

Склянна буде служити роками, паперова від коді теж ок)

Вона виконує 2 функції і дозволяє зекономити час і місце

Цей етап важливий, оскільки пилинки мішаються з базою і створюють додаткові бульбашки

Необхідний для стійкості, без нього ніякого довготривалого манікюру я не отримаю

Для закріплення. І знову ж таки коді, вона оптимальна по густині, з нею дуже легко працювати

Avenir мені не дуже по якості, але там широкий амортимент і досить низька ціна, мій відтінок 85. Яскравий червоний, я би навіть сказала оранжево-червоний

Цей топ дає гарне глянцеве покриття і класно закріпляє манікюр, стійкість чудова і він без липкого шару, що теж спрощує роботу

Роблячи манікюр дома я дуже задоволена, я економлю час, не ріжу собі кутикулу, спокійна) Мені не треба бігти до майстра є у мене бажання і час чи ні)

Омобисто доя себе зрозуміла, що непотрібне супер покриття під кутикулу, мега блік під лампу і т.д, а стає просто звичайного нормального покриття.