Lytvynenko

Випадок, коли натурально ≠ безпечно. Дезодорант UTerra Native

Випадок, коли натурально ≠ безпечно. Дезодорант UTerra Native

Придбала нашвидкуруч, бо хотіла спробувати подібний, адже це ж типу еко 🌱, типу не шкодить і все таке.

Але вдома почала розбиратися і зрозуміла, що облажалася.

Бренд UTerra Native широко представлений у відомій мережі магазинів із засобами по догляду, класифікується як мас маркет.

Виробник вказаний - Китай 🇨🇳

Випадок, коли натурально ≠ безпечно. Дезо�дорант UTerra Native
Випадок, коли натурально ≠ безпечно. Дезодорант UTerra Native

Отже, це натуральний дезодорант у вигляді кристалу з мінеральних солей (Potassium Alum) - 60 г.

Пакування досить зручне, пластикова ємність з різьбою, кришка не квола, цілком міцна.

Аромат вказаний алое вера, проте я його не відчуваю за жодними обставинами, ані на шкірі, ані на кристалі.

Склад: Potassium Alum (Калій алюміній сульфат).

Як він працює: знищує бактерії, які спричиняють неприємний запах, без блокування пор. Тобто, ви з цим дезодорантом будете пітніти, але запах поту буде нейтралізованим.

Спосіб використання: змочіть водою верхню частину дезодоранту і проведіть під пахвами. Використовувати на чисту шкіру.

Мені не дуже зручно щоразу його мочити, це так усі подібні натуральні дезодоранти влаштовані? Хто має досвід, підкажіть)

Відчуття на шкірі та ефект: жодного подразнення, почервоніння чи дискомфорту не викликав. Сохне досить довго, через те, що поверхня засобу волога, це черговий мінус йому. Проте липкості чи неприємної плівки не залишає. Так само, як і якогось запаху. Я його не відчуваю взагалі. Плями на одязі не залишає.

Мені зараз на весь день ефекту вистачає, а як буде у літню пору - можна тільки здогадуватися.

Калій алюміній сульфат (потасій алюм) є природним мінералом, який отримується з добуванням та обробленням руд, таких як каліїт або альюмоштейн. Тому його і класифікують як природний компонент.

Та калій алюміній сульфат є одним з типів солей алюмінію. А як ви можете знати, дослідження щодо безпеки використання цих компонентів в дезодорантах ще тривають. Та існують думки та деякі дослідження про можливість зв'язку між використанням алюмінієвих солей (включаючи калійний алюміній сульфат) і розвитком деяких захворювань, таких як рак молочної залози чи альцгеймера, хоча наразі немає однозначних доказів про це.

В мене змішані думки та враження щодо цього натурального продукту. Наче потові залози не блокує, що тішить, але мінеральний компонент неоднозначний.

Поділіться вашими думками і порадьте подібні дезодоранти, будь ласка, з адекватними мінералами 🙌🏻