O’Ostah

Перше враження - це пудра із косметички Венздей👿

Перше враження - це пудра із косметички Венздей👿
Перше враження - це пудра із косметички Венздей👿
Перше враження - це пудра із косметички Венздей👿

Ще одна імпульсивна покупка, яка сталась у приступі «хочу все» - це пудра NoUBA Soft Compact Silky Matt Powder. Моя манюнька від Paese закінчилась (але довго була невід'ємною частиною косметички), тож вирішила спробувати компатну версію, яку зручно носити у сумочці.

Вона давно лежала у віш-листі, часто бачила у блогерів, а колись NoUBA Millebaci була у кожної красуньки, яка слідкує за трендами (у мене, звісно, теж). Тож через довіру до бренду та рекомендації я замовила її, буквально пальцем у небо.

На сайті їх два: Pale Banana та Soft Haney. У зимовий період я зливаюсь зі снігом, тому свотч Soft Haney мене цілком задовільнив. Не люблю штучно надавати шкірі більш засмаглий тон взимку, бо руки все одно видадуть мою бліду натуру😂.

Він шикарний. Міцний пластик, поєднання білого та чорного, дзеркальце, спонжик (яким я не користуюсь). Приємно дивитись і зручно підправляти макіяж упродовж дня.

✔️Невагома на обличчі

✔️Маскує пори, тонкі лінії і візуально вирівнює текстуру шкіри

✔️Комплекс Soft Focus ніби «ретушує» обличчя, роблячи тон шкіри рівним, зменшуючи блиск

✔️Фіксує мейкап

✔️Містить 76% натуральних компонентів

Після використання пори не забиті, лущення та зморшки не підкреслені - повний комфорт.

✔️Рисова пудра чудово матує.

✔️Оливкова олія містить у складі вітаміни Е та К - вони не дають пудрі пересушити шкіру (і це дійсно відчувається при сольному нанесенні).

✔️Соняшникова олія також покликана зволожити і пом‘якшити шкіру.

✔️Без парабенів та алергенів.

✔️Дерматологічно протестовано.

Тобто, для моєї примхливої шкіри це дуже навіть ок.

У реалі пудра виявилась значно світлішою, ніж на картинці. Я дуже засмутилась, коли побачила що софт хані там і близько немає. Майже крейда. Але при нанесенні продукт непогано адаптується під тон шкіри. Та все ж хотілось би більш натурального відтінку. Я пробачаю таке порошковим мінеральним пудрам, але у пресованому форматі мене той світлий тон трохи лякає.

Враження скоріше позитивні, але пройшло замало часу, щоб я змогла поставити оцінку.