Вікторія М🌹

Пілінг+ скраб в одному засобі

Пілінг+ скраб в одному засобі

Скраби та пілінги шкіри голови вже 2,5 роки обов'язкова рутина в догляді за волоссям ще з того часу, як я боролася за повернення густини своїх пасм⬇️ https://club.makeup.com.ua/post/21439/ - це моя історія


Для себе я зрозуміла, що пілінги мені більше подобаються у використанні, а саме такі, які треба наносити на сухе волосся


Обирала між Scalp та пілінгом Farmona Radical Peeling, і в тому і в тому засобі є кислоти, а головне - саліцилова кислота, яка регулює роботу сальних залоз
Та перевагу надала українському бренду, який і по ціні приємніший і є можливість придбати 75мл. і 200 мл.

Пілінг+ скраб в одному засобі

До складу засобу також входить багатий корисними для епідермісу мінералами вулканічний попіл, що виконує роль ексфоліанту, а для м'якого заспокоєння шкірного покриву - пантенол та алантоїн

Ось повний склад

Aqua, Panthenol, Propylene Glycol, Luffa Cylindrica, Citrus Aurantium Sinensis Fiber, Glycolic Acid, Tartaric Acid, Lactic Acid, Malic Acid, Salicylic Acid, Glycerin, Xanthan Gum, Betaine, Sodium PCA, Sorbitol, Serine, Glycine, Glutamic Acid, Alanine, Lysine, Arginine, Threonine, Proline, Polysorbate 20, Perlite, Аllantoin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerol, Parfum.

Здаєтьсяз першого погляду що це прозорий гель, як можна побачити на відео, а коли засіб потрапляє на руку - він ніби тане та стає більш рідким

Дрібні часточки білого та чорного кольору знаходяться в цьому гелі і відіграють функцію ніжної ексфоліації

На голові пілінг гарно розподіляється через те, що він не тече, і так само як на руці тане і проникає до всіх необхідних ділянок

Нанести на суху шкіру голови перед миттям, помасажувати та залишити на 5-10 хвилин.

Для масажу я використовую силіконову щітку- масажер

Ретельно змити шампунем та водою. Використовувати 1-2 рази на тиждень

Слід зауважити, що ph засобу кислий - 3,2, що найкраще підійде сухому та нормальному типу шкіри голови або фарбованому волоссю

В мене волосся фарбоване, зазвичай брудниться через день і мені підійшов цей пілінг

При нанесенні є незначне пощипування, не печіння

Після використання відчуваю що шкіра отримала глибоке очищення і на день довше можу не мити волосся

Ніяких побічних реакцій, як наприклад лупа, не виникло

Хочеться ще пару слів про запах

Коли отримала посилку, не могла зрозуміти чого вона така ароматна і що це

Думала, що то спрей так пахне, але ні, це був пілінг

Дивно, чого так, адже на кришечці була захисна плівка

Описувати важко, та запах приємний, не різкий і має виражену кислинку

Якщо ж у вас для жирна шкіра голови, то для жирного типу краще і безпечніше обрати інший пілінг від Scalp з ензимами, в якому ph 6,5

🌹