Опіки замовляли?

Опіки замовляли?

Всім привіт! Можливо мій пост вбереже когось від такої ситуації.

Почалось все з того, що мені подруга з Німеччини привезла продукцію Balea на затест. До цього, я користувалася цим брендом і не було жодних проблем, але не сьогодні.

Одним з «тюбиків» виявися пілінг Beauty Expert Peeling Cleanser 0,8% AHA & 3% PHA. (Дивись фото)

Пройшло декілька днів і я вирішила його затестити. В інструкції писало перед нанесенням на лице, протестувати на невеликій ділянці руки, що я саме і зробила, реакції не було ніякої, тому вирішила використати за призначенням.

Нібито все було спочатку добре…

Але не пройшло і 5 хв, після того, як змила і промокнула лице паперовим рушником. Почало лице дуже сильно пекти і червоніти. Подивилася в зеркало і була в шоці з того, що побачила…. (Дивіться фото, хоча воно і близько не передає, всю ту красу 🫠)

Думала, потрібно почекати і воно само пройде, але ні, пройшло 20 хв і лице стало тільки червонішим і все більше пекло. Нанесла заспокоюючу сироватку для лиця з надією, що допоможе, але не відчула, що щось би змінилося 🫠

Нижче, прикріплю фото до таких моїх «експериментів». На цих фото, немає ні фільтрів, ні тонального засобу чи консилера.

Опіки замовляли?
Опіки замовляли?
Опіки замовляли?
Опіки замовляли?
Опіки замовляли?
Опіки замовляли?
Опіки замовляли?
Опіки замовляли?

Напишіть, чи було у вас таке, якщо так, то що робили, щоб поскоріше все пройшло? 🫶🏼