Ta_nyaaaaaaa

Тверді парфуми Mareve Dark Idol | Маааайже дюп, пару нюансів))

Тверді парфуми Mareve Dark Idol | Маааайже дюп, пару нюансів))
Тверді парфуми Mareve Dark Idol | Маааайже дюп, пару нюансів))
Тверді парфуми Mareve Dark Idol | Маааайже дюп, пару нюансів))

Ну що ж, дівчатка, з олійними парфумами я вже знайома, а от тверді опинилися у руках у мене вперше.

Їх я отримала у подарунок, який показала тут 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/looks/30857/

Баночка з парфумами поміщена у квадратну картонну коробочку, яка оформлена у стилі бренду Mareve. Дуже мінімалістично та стильно. Білі літери на чорному тлі 🖤

Всередині очікує пластикова кругла баночка, виконана у тому ж стилі.

Усе це виглядає доволі мініатюрно і я б сказала мило.

Об‘єм парфумів 5 грам.

Відкрутивши кришку баночки, мене зустріла цікава субстанція 😅 Щось дуже схоже на жирненький бальзам для губ. Це можна пояснити наявністю соєвого воску, масла ши та кокосової олії у складі.

Парфуми швидко тануть від тепла пальчиків рук, легко і приємно наносяться на тіло.

М‘які і однорідні за консистенцією, без домішків, гранул чи будь-чого ще.

Жирності на одязі НЕ залишають. Поглинаються тілом протягом кількох хвилин. Спочатку трішки блистять.

Наношу, як і радить виробник, на зап‘ястки та шию. Найбільш теплі та пульсуючі ділянки. Сильно не втираю і не розтираю, аби це не вплинуло на звучання аромату

По направленості звучання схожий на Carolina Herrera Good Girl (знаменита туфелька 👠) та YSL Black Opium.

Тобто це щось східне, пряне, густе, квітково-солодкувате, під кінець ще більш солодке..

Аромат, який напевно зрозуміє і полюбить не кожна.

Мені дуже подобається Блек Опіум в оригіналі 🖤

Відчувається спільна для згаданих парфумів яскрава кавова нота, гіркувата і дуже насичена ☕️ Мені таке ну дуууже подобається 🤤

Разом з нею я чую соковиту, терпкувату літню грушу 🍐

Усе це обрамлене чуттєвим, весняним букетом квітів, які додають ноти свіжості 💐

Крім цього, відчуваю улюблені акорди праліне… шоколадні, смачнющі, солодкі у великій кількості.

Здається, я знову опиняюся на ринку у відділі східних спецій та екзотичних фруктів. Тут смачно, затишно, атмосферно. А за декілька кіосків продають шоколадні цукерки ручної роботи - справжній витвір кулінарного мистецтва! 🍬

У фіналі і аж до завершення звучання пробуджується спокуслива, десертна, але не приторна ваніль. Відчуваю її у поєднанні з бобами Тонка, які хоч і не заявлені у піраміді виробником, але мій ніс їх чітко розпізнав. Закінчення тут трішки нагадало Біллі Айліш, про які писала раніше - https://club.makeup.com.ua/post/24433/

Солодко, надзвичайно смачно 🤤

Або ж те, чого мені трішки не вистачає у цих парфумах.

Відчуваю іх на тілі протягом 2-4 годин.

Шлейфу як такого немає. Я зрозуміла твердий парфум як щось близьке до тіла, більш інтимне і тихе, ніж спрей.

Стосовно розкриття аромату. Спочатку для мене він гіркувато-солодкуватий зі свіжими нотами квітів, а через 15 хв і все ближче до кінця звучання аромат більш солодкий, ванільний такий, ніжний. Не пудровий, однак ніжний і жіночний.

Дуже мені подобається 🥰

Завдяки невеличкому розміру, іх можна носити у кишені чи сумочці і поновлювати, тому це не велика проблема.

🖤 формат твердих парфумів виявився для мене доволі зручним;

🖤 об‘єму 5 мл вистачить надовго;

🖤 у звучанні схожий із Black Opium та Good Girl, однак розкривається не так багатогранно і довго. Незважаючи на це, дуже мені сподобалися і я прям впевнена, що користуватимуся ними доволі часто. Можливо навіть це стануть парфуми, які я вперше використаю до дна 🤭

🖤 стійкість 2-4 год, найсильніше відчувається першу годину;

🖤 ідеальний для любителів східних, пряних ароматів. Чудово підійде на вечір і холодну пору.

Дівчатка, ви уже знайомі з таким форматом парфумів?

Я б дуже радила спробувати тверді парфуми. Ці від Mareve, здається, гарний варіант для знайомства. Тим паче в асортименті є 4 різних аромати, можна обрати "свій" ✨