MAXIMOVA🌷

Бігуді для холодного завивання волосся

Бігуді для холодного завивання волосся

Я його називаю просто - монобігудь😁 Отримала цей набір в подарунок від подружки, хоча і сама приглядалась щоб купити, через ажиотаж навколо нього.

Ви бачили мій нещодавній образ Адалін в челенджі dayoflovemakeupclub. Завивку для нього я робила саме за допомогою цього монобігудя та зняла все на відео, щоб вам показати.

Поетапно:

  1. Вимила волосся (шампунь + маска)
  2. На вологе волосся нанесла спрей для полегшення розчісування та трошки пінки (краще було б без тої пінки)
  3. Висушила феном повністю, щоб не залишалось вологих пасм
  4. Накрутила волосся на бігудь від обличчя за інструкцію, яких багато на ютуб
  5. Залишила на 3 години
  6. Результат на відео

Мої спостереження та зауваження

Отже, тьох годин вистачило для непоганого ефекту завивки на довгому від природи прямому волоссі. Особливо красиво виглядали передні пасма, які коротші, найдовше ж волосся закрутилась в локони але від власної ваги розкручувалось.

Після того, як я прочесала волосся, на довгих пасмах залишився хвилястий ефект, а на передній коротших - залишились локони. В завершення я все збризнула лаком для фіксації.

В цілому укладка виглядала симпатично.

Протрималась вона один вечір. На наступний день волосся стало майже рівним, злегка на кінчиках було підкручення.

  • такий бігудь однозначно класна штука, на ньому дійсно завиваються локони холодним методом без шкоди для волосся
  • накручування відбувається дуже швидко (в порівнянні з завивкою на плойку), у мене пішло до 10 хвилин максимум
  • щоб локони краще закрутилась і тримались варто витримувати накрутку більше ніж три години)) особливо для такої довжини як у мене. В ідеалі накручувати на ніч але я впевнена, що мені було б не зручно спати з цим бігудем
  • для дотаткової фіксації я використовувала пінку для укладання волосся Wella Wellaflex, яка мені не подобається (подумала раптом вона підійде для холодної завивки, але і тут мимо) вона робить волосся сухим, воно більше плутається, склеюється, остаточно зрозуміла, що це не мій засіб
  • знаю, що користуватись цим бігудем буду😊

Що в комплекті?

Всі ці бігуді мають однакову комплектацію:

  • бігудь
  • резинки для фіксації волосся
  • заколка крабик

Відрізняються вони лише діаметром, тканиною та наповненням.