oLesen’

Той самий лак, який тобі потрібний: Got2b Glued

Той самий лак, який тобі потрібний: Got2b Glued

Я та сама людина, яка останні 8 років життя шукала ІДЕАЛЬНИЙ ЛАК. І знайшла його!

Спробувала всі позиції, представлені у відомому «роздрібному магазині краси з «жіночим імʼям 🙃»

Від «Прєлесті» за 50 грн до Matrix. Купувала і професійні продукти з лінійок Chi, L’Oréal Professional та Londa.

Тряплялись непогані варіанти. Але не настільки круті, щоб про них писати.

Усі вони страшенно відчувались на волоссі. Знаєте, те саме відчуття соломи? Так, воно проходило після миття, але в процесі - нічого приємного.

Начитавшись відгуків вирішила спробувати got2b Glued.

Була акція, а знижки я люблю. Відгуки підкорили, а на моєму лаку вдома як раз зламався дозатор і флакон відправився у смітник. Дооооля, подумала я.

Вимила голову. Зробила легку накрутку. Струсила флакон, нанесла на щітку і прочесала локони. О боги, це фурор. Вони не розпались, а стали структуровані і пружні. Зникла пухнастість.

До речі, дозатор зручний.

Не наношу лак напряму, а через щітку, звичайна, китайська, яку мию щоразу після використання (почитайте про такий спосіб використання лака, можливо вам зайде).

Лягла спати. І ось такий результат на ранок. Кудрі на місці. Рівні, гарні. Пружні. По відчуттям - лаку ніби і не було.

1 фото - дозатор

2 фото - локони на ранок після Got2b

3 фото - локони «базові» з будь-яким лаком на ранок. Для прикладу, у період коли зроблене це фото, в мене був Matrix у бірюзовій пляшці)

4 фото - Щітка, на яку розпилюю лак. А потім прочесую делікатно волосся. Вона в мене тільки для лаку! Непогана репліка, оригіналом користують для щоденного розчесування. Має сенс)

ВИСНОВОК

Got2b Glued - дуже і дуже комфортний продукт!)

Дякую всім терплячим, хто дочитав)! Це мій перший відгук, тому такий емоційний)

Гарного мирного дня❤️

Той самий лак, який тобі потрібний: Got2b Glued
Той самий лак, який тобі потрібний: Got2b Glued
Той самий лак, який тобі потрібний: Got2b Glued
Той самий лак, який тобі потрібний: Got2b Glued