oLesen’

SPF50 для жирної і проблемної шкіри, який не шкодить, а захищає!)

SPF50  для жирної і проблемної шкіри, який не шкодить, а захищає!)

На жаль, тільки нещодавно я мала можливість випробувати SPF крем-гель

Dr.Ceuracle Hyal Reyouth Moist Sun SPF 50/PA++++

і хочу поділитися своїми враженнями.

Чому я не знала про нього раніше?))) це - любов!

Моя шкіра - 28 років, без ознак старіння (тьфу-тьфу), але з акне. Генетика. Шкіра пружна, пори розширені, у догляді кислоти та БПО, тому інколи проявляється зневодненість. Жирний блиск зі мною завжди, тому підібрати некомедогенний засіб - це задача з зірочкою.

Я завжди шукала крем із захистом SPF, який би одночасно доглядав за шкірою, і здається, я знайшла ідеальний варіант.Перше, що мені сподобалося у цьому кремі – його легка текстура. Він не лише забезпечує високий рівень захисту від сонця зі SPF, але й зволожує шкіру завдяки гіалуроновій кислоті. Це чудово, адже моя шкіра схильна до «зневодненості» через кислоти у догляді, і "Hyal Reyouth" забезпечує необхідне зволоження, не залишаючи відчуття жирності або липкості.

Не скажу, що після - шкіра матова. Але одночасно, на ній немає неприємного блиску.

Я також оцінила, що крем не залишає білого нальоту на шкірі, як це буває з деякими іншими засобами з SPF. Він швидко вбирається і ідеально підходить для використання під макіяж. За декілька тижнів використання я помітила, що моя шкіра стала більш гладкою і пружною.

Крем-гель не лише захищає від шкідливих ультрафіолетових променів, але й активно бореться з ознаками старіння, завдяки чому шкіра виглядає молодшою і здоровішою.В цілому, я абсолютно задоволена кремом Dr. Ceuracle "Hyal Reyouth" і з радістю рекомендую його всім, хто шукає ефективний засіб для захисту та догляду за шкірою.

Нагадування для красунь, які читають допис - spf треба правильно змивати, у два етапи.

В моєму випадку - міцелярна вода pHarmika + пінка Skin Lab.

+ 1 раз на тиждень ензимна пудра.

SPF50  для жирної і проблемної шкіри, який не шкодить, а захищає!)
SPF50  для жирної і проблемної шкіри, який не шкодить, а захищає!)
SPF50  для жирної і проблемної шкіри, який не шкодить, а захищає!)
SPF50  для жирної і проблемної шкіри, який не шкодить, а захищає!)
SPF50  для жирної і проблемної шкіри, який не шкодить, а захищає!)