Zera Khaibulaeva

Colour Intense Lip Care Tint Balm

Colour Intense Lip Care Tint Balm

Привіт, красуне♥️

Сьогодні хочу поділитися враженнями від використання бальзаму Colour Intense Lip Care Tint Balm.

Цей бальзам мені прийшов на заміну бальзаму для зуб Vaseline, його б ще надовго вистачило, але там вже час було його міняти.

Попередньо від Colour intense мала бюджетний олівчик для губ і була задоволена, та і дівчата писали гарні відгуки про бальзам, тож вирішила взяти.

Ціна в нього дуже бюджетна, в районі 50 гривень.

Colour Intense Lip Care Tint Balm
Colour Intense Lip Care Tint Balm
Colour Intense Lip Care Tint Balm

Упакован бальзам в картонну коробку. Сама туба пластикова, чорна, симпатична, ковпачок з прозорого пластику.

На зворотній стороні є склад з перекладом.

У складі бальзаму Оливкова Олія, Полібутен, Соєвий Віск

Парафін, Гліцерил Пальмітат/Стеарат, Бджолиний Віск, Стеаринова Кислота, Капрілік/Капрік Тригліцерид, С12-15 Алкілбензоат, С30-45 Алкілдиметилсіліл Поліпропілсілсесквіоксан, Карнаубський Віск, Віддушка, Токоферил Ацетат, Рицинова Олія, Феноксиетанол, Етилгексилгліцерин, Ліналоол.

На коробці є спосіб застосування та намальовані гарні блискучі губи. Кажу одразу, такий ефект буде, якщо зверху нанести ще додатково олійку.

А взагалом, при нанесені на губи виходить трохи інший ефект.

Так, бальзам дійсно дає трохи відтінку губам. На фото показую ефект просто на руці і на губах.

Дівчатам зі світлою шкірою може зробити трохи синюваті губи))Мені в принципі нормально.

Бальзам має ожиновий аромат і легкий солодкий присмак.

На фото спеціально наносила на сухі губи, коли прийшла з вулиці. Тож, як бачите, зволоження трохи недостатнє. Але виробник рекомендує перед нанесенням скрабувати губи. Я не маю скрабу для губ. Тож наношу просто, коли відчуваю сухість на губах.

Якщо порівнювати з вазеліновим бальзамом, то там зволоження було більше. На літо буде добре, але сухі губи в мороз зволожують недостатньо. Але тут все індивідуально, можливо, моїм примхливим сухим губам так відчувається, а вашим буде комфортно.

Але взагалом, бальзам за свої кошти непоганий, можна наносити на олівчик, або на нього наносити зверху блиск.