Sofiia Ts

Сольовий пінний скраб для тіла Energy of Vitamins Creamy&Vanilla souffle

Сольовий пінний скраб для тіла Energy of Vitamins Creamy&Vanilla souffle

Всім привіт! Закінчилась моя баночка із скрабом, і я ним дуже задоволена!

Брала по відгуках, оскільки з цим брендом не знайома.

Баночка середнього розміру, але вистачає на довго! Аромат приємний, відчувається приємна кремова солодкувата ваніль. Текстура рихла, має крупні часточки солі, які після нанесення, тануть. Найбільше мені сподобався ефект його застосування. Коли нанести його на вологу шкіру, починає пінитись і розчинятись! Дуже прикольне відчуття, сподобалось.

Після скрабу шкіра гладесенька, усунуло лущення, надало мʼякості та зволоження, але бажано нанести крем пісня нього, тоді шкіра буде дуже насичена 😋

Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, PEG-4 Rapeseedamide, Parfum, Polysorbate 20, Xanthan Gum, Hydrolyzed Silk Protein, Hydrolyzed Milk Protein, Rosa Canina Flower Extract, Trifolium Pratense Extract, Hippophae Rhamnoides Extract, Vanilla Planifolia Flower Extract, Panthenol, Kaolin, Benzyl Alcohol

Він на основі солі (перший компонент), тому не для чутливої шкіри, коли є подразнення чи ранки, це буде дуже сильне печіння, тому це треба врахувати. А далі це мʼякі ПАР, гліцерин, віддушка (тому можлива реакція), гідролізати (натуральні зволожувачі), рослинні екстракти, пантенол.

Висновок. Я ще спробую інші скраби від цієї фірми, поки не назбираю на Tree Hut 😄 А так, оцінка 8/10.