Ксенія Вейсман

Моя міні колекція Sol De Janeiro

Моя міні колекція Sol De Janeiro

Дуже мені полюбився цей бренд. Наразі колекція невеличка, але думаю з часом розрастеться😅

🥠Brazilian Crush Cheirosa '62

Фісташки, солона карамель та ваніль. Мій улюблений аромат, з якого почалася любов до бренду. Ідеальний на кожен день, на будь яку погоду окрім періоду холодів. Дуже компліментарний, смачний аромат. Не нав'язливий, солодка ваніль з солоними нотками. Стійкість як у всіх подібних засобів

🫐Cheirosa '40 

Слива, амбра, смородина. Більш свіжий, ягідний аромат. Теж смачний, більш універсальний. Для тих, хто не дуже любить солодкі аромати. Там також є ваніль, але відчувається вона зовсім по іншому

Моя міні колекція Sol De Janeiro

🪻Delicia Drench Body Butter

Слива, зацукорена фіалка, ваніль. Солодкий, проте це не аромат випічки. Чутно свіженьку сливу. Дуже приємний аромат, не нав'язливий.

В мене міні версія на 75 мл. Не беру аромати наосліп, а ось крем для тіла взяла і дуже задоволена. Креми для тіла від бренду мають різні текстури, тож можна обрати не тільки аромат крему) Це нова формула взбитих вершків, а по відчуттям він справді як баттер-вершки. Тестура густа та таюча, але не жирна. Швидко вбирається і помітно живить шкіру. Я використовую на ділянки, які найбільше потребують такого поживного ефекту, а також туди, де аромат буде чутно. Подобається, що він геть не жирний, незважаючи на його текстуру. Аромат чудовий, я б навіть хотіла спробувати міст з цієї серії.