O.Kazkova

Мої ТОП-3 пункти у догляді за руками

Мої ТОП-3 пункти у догляді за руками
  1. На першому місці - ні, не крем. Рукавички. Маю таку особливість: від деяких харчових продуктів шкіра на пальцях рук лущиться й тріскається. Ситуація загострюється від частого миття рук та контакту з мийними засобами, а також від холоду. Декілька років тому я звернулася з цим питанням до дерматолога, і вона разом з аптечними мазями порадила мені не мочити руки. Ну зовсім не мочити - це було б якось дивно, бо як же гігієна?🤔 Але з того моменту рукавички стали невід'ємною частиною моїх побутових справ: в них я і прибираю, і готую їжу, ну і, звісно, мию посуд. А в період загострення навіть вмиваюся в рукавичках. Я не нехтую миттям рук, але намагаюся обмежувати контакт рук з водою там, де це можливо. А ще рукавички бережуть манікюр😉 Ну і взимку, звичайно, до догляду за ручками додаються ще й теплі рукавички, без яких не обійдеться жоден вихід на вулицю!
  2. З першого пункту вже відомо, що певні продукти викликають у мене таку цікаву алергічну реакцію на шкірі рук. Тому важливим правилом у догляді (не тільки за шкірою рук, а й за шкірою всього тіла та за здоров’ям загалом) є правильне харчування. Ну або спроби його дотримуватися😄
  3. Звісно, крем. І мій улюбленець у догляді за руками - це, як не дивно, крем для ніг😏 А саме Крем для ніг проти тріщин з живокостом від "Яка". Так, аромат у нього не квітковий, і після нього краще тримати руки подалі від очей😄 Але для мене він з його доступною ціною та натуральним складом є ідеальним. Креми “для рук” я також маю в догляді. Обов’язково ношу з собою в сумочці та тримаю на роботі. Зазвичай це щось не дуже дороге, просто щоб відновити шкіру після миття рук.

Ось так все просто. Ніколи не використовувала спеціальних масок для шкіри рук чи парафінотерапії. Та колись давно-давно у мене був скраб для шкіри рук - гарна штука. Можливо, якось знов придбаю🤔

Дякую за увагу❤️