Дарина🦉

Скраб для рук і ніг з алантоїном, екстрактом равлика й маслом каріте

Скраб для рук і ніг з алантоїном, екстрактом равлика й маслом каріте
Скраб для рук і ніг з алантоїном, екстрактом равлика й маслом каріте

І знову Shelly , і знову в саме серденько!

Ніколи не думала, що можу закохатися в засоби для рук. Такого задоволення, як від цього скрабу для рук і ніг з алантоїном, екстрактом равлика й маслом каріте , я не отримувала від жодного засобу за доглядом рук та ніг.

Зовнішній вигляд

Пластикова напів прозора баночка, естетичного вигляду. Біла крищечка міцно закручивається, в середині має захісну пластикову мембрану. Об'єм 350 мл.

Текстура і аромат

Скраб має ніжну текстуру, такий кремовий пілінг. З цукровими частинками ( не грубими ). Приємна текстура до шкіри, гарно розподіляється по вологій шкірі. Не драпає шкіру, дуже бережно та лагдно себе поводить. Після нанесення на вологу шкіру скраб перетворюється на кремоподібну емульсію.

Аромат це просто "Вау" - ніжний аромат жасмину та конвалії. Більше відчуваю солодку конвалію. Запах залишається на шкірі, ще на довгий час після користування.

Склад

Sugar, Glycerin, Sodium Coco Sulfate, Allantoin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Oil, Snail Secretion Filtrate, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, CI 60730.

Алантоїн стимулює регенерацію клітин шкіри, екстракт равлика розгладжує та відновлює її, а олія каріте забезпечує інтенсивне живлення та запобігає сухості. Всі ці компоненти разом допомагають зробити вашу шкіру м’якою і гладенькою.

Спосіб застосування

Наношу засіб на вологу шкіру масажними круговими рухами до утворення кремоподібної емульсії. Рекомендується застосовувати 1-2 рази на тиждень.

Що я отримала від цієї чарівної баночки?!

- Ніжний та дієвий пілінг, на дотик шкіра дуже гладенька та очищенна;

- інтенсівне зволоження та живлення шкіри, він ще діє замість зволожувального крему;

- суттєво зменшилось лущення шкіри, миттєво прибирає сухі зони;

- неймовірно приємний аромат;

- дуже зручне та економічне використання.

Шкода, що я не спробувала його раніше. Цей бренд мене дуже приємно вразив!

Всім дякую за увагу!

Скраб для рук і ніг з алантоїном, екстрактом равлика й маслом каріте
Скраб для рук і ніг з алантоїном, екстрактом равлика й маслом каріте
Скраб для рук і ніг з алантоїном, екстрактом равлика й маслом каріте