✨Anastasiia Haborak✨

Maybelline New York Lash Sensational (Burgundy Brown)

Maybelline New York Lash Sensational (Burgundy Brown)

Перший день весни хочу розпочати з дуже вдалої знахідки 💐

На місці цього допису повинна була бути туш від Glambee але через тиждень використання вона просто впала і розбилась🥲

Але що не робиться то на краще☺️

І я пішла придбала собі нову туш значно дорожчу за Glambee

Користуюсь вже більше двох тижнів і досі кожного разу коли фарбую вії я не можу натішитись і намилуватися тим, які вії вона робить😍

Відтінок

Спочатку коли я прийшла додому, відкрила і побачила цей відтінок то злякалась😅

Бо не очікувала що буде прям такий насичений колір і дуже почала нервувати, як він буде на мені виглядати

Але після нанесення заспокоїлась, тому що на віях відтінок виявився троооохи коричневий, дуже складно відрізнити від чорної, якщо нафарбувати одне око чорною а інше цим відтінком то різниця звісно трохи буде помітною, але якщо чесно я очікувала що вона буде ще світлішою😄

Ефект

Туш дуже круто подовжує вії і що мені подобається найбільше - вони "стоять"

Щіточка

Коли я її купувала я знала яка буде щіточка і чомусь була не в захваті, тому що завжди користувалась рівними щіточками. Але потрібно пробувати щось нове.

І хочу сказати що вона дуже класно профарбовує та розділяє вії і достатньо зручна

Стійкість

Нарешті туш яка не осипається до кінця дня!!🥳

Вії тримаються цілий день, під кінець дня вони мають такий самий вигляд як і на початку дня.

Я навіть спеціально дивилась якісь зворушливі відео щоб пустити сльозу і туш прекрасно їх витримала💪

Змиваю своєю пінкою для вмивання від Sane, після змивання не залишається ніде ніяких слідів

Висновок: дуже рада що все таки обрала цю туш і вона тепер мій фаворит, не бійтеся брати такий відтінок, тому що з ним вії виглядають більш натурально, а я таке люблю 🥰

Maybelline New York Lash Sensational (Burgundy Brown)
Maybelline New York Lash Sensational (Burgundy Brown)
Maybelline New York Lash Sensational (Burgundy Brown)
Maybelline New York Lash Sensational (Burgundy Brown)